App Store Google Play

Від міських голів залежить початок опалювального сезону в області

10.08.2015 12:00
Від міських голів залежить початок опалювального сезону в області

Саме від міських голів залежить початок цьогорічного опалювального сезону на Дніпропетровщині. На цьому наголосив начальник управління паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження ОДА Едуард Кирпичов. За його словами, міські комунальні підприємства накопичили великі борги за газ та електроенергію. Це при тому, що більшість людей в області сплачують вчасно.

Едуард Кирпичов пояснив, для своєчасного початку опалювального сезону необхідно технічно підготувати котельні, будинки та підприємства теплоенергетики. При цьому важливим фактором є розрахунки останніх за газ. Адже ліміти від «Нафтогазу, який є постачальником блакитного палива, отримують підприємства теплокомуненерго, що виконують декілька простих умов. Це відсутність або невеликий розмір заборгованості за газ та розрахунки за нього у поточному році.

«З початку року підприємства теплоенергетики спожили газу на суму 1,311 млрд грн. При цьому сплатили за нього лише 1 млрд грн., або 76%. На грані зриву опалювальний сезон у містах, які найгірше розраховуються за газ цього року. Нікополь - сплатив лише за 22% спожитого газу, Орджонікідзе - 37% та Марганець - 54%», - сказав Едуард Кирпичов.

Він рекомендував міським головам скористатися коштами, які виділені для області на компенсацію різниці в тарифах. Це близько 131 млн грн.

«Зі свого боку обласна комісія прийняла всі необхідні рішення. Тепер справа за міськими керманичами та керівниками комунальних підприємств. Саме вони повинні оформити документи та провести розрахунки», - наголосив він.

Окрім того за 6 місяців місцеві бюджети регіону понадпланово заробили 1 млрд грн. «Місцева влада тепер має подбати про те, щоб ефективно розподілити кошти. Якщо ними будуть гасити борги міських комунальних підприємств, це покращить ситуацію», - сказав Едуард Кирпичов.

Загальна сума заборгованості області за газ та електроенергію складає більше 3,3 мільярди гривень. При цьому 97% завинили міські комунальні підприємства. Найбільший боржник Кривий Ріг - винен 1 млрд 818 млн грн, другий - Дніпропетровськ - 803,5 млн грн.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...