App Store Google Play

Вчитися на розробників ПЗ будуть відразу дві групи бійців АТО

10.08.2015 15:38
Вчитися на розробників ПЗ будуть відразу дві групи бійців АТО

7-ми місячні безкоштовні курси програмування для учасників АТО стартують 25-26 серпня. На них вже записалися 25 демобілізованих бійців. Оскільки курс розрахований на 12 осіб, навчання розпочнуть дві паралельні групи. Про це на прес-конференції повідомила координатор Центру допомоги учасникам АТО та членам їх сімей при Дніпропетровській облдержадміністрації Наталія Шуліка.

 

«Це ідеальна можливість для колишніх учасників АТО, знайти себе в мирному житті, навчитися чомусь новому і працевлаштуватися, - зазначила Наталія Шуліка. – Випускники цього навчального центру завжди затребувані. До того ж, IT-ринок, як відомо, відчуває кадровий голод. Ми впевнені, що, закінчивши курс програмування, наші захисники зможуть знайти добре оплачувану роботу».

 

Курси проводитимуться навчальним IT-центром Level Up. Бійців спеціально підготують до подальшого працевлаштування: «Це серйозні курси, їх тривалість 7 місяців, по 9 годин на тиждень, - розповіла представник Level Up Лілія Кочеткова. - Вони не вимагають спеціальних знань з програмування. Ми навчимо учасників АТО з нуля. Викладач - досвідчений розробник. Його завдання - підготувати хлопців так, щоб вони знайшли роботу».

 

Вчити наших бійців будуть на практичних завданнях, які вони зможуть застосувати в подальшій роботі: «Курс передбачає домашні завдання, контрольні та командну роботу, що теж дуже важливо для майбутніх програмістів», - пояснила Лілія Кочеткова.

 

«Це прекрасна ініціатива, за яку ми вдячні всім організаторам, та перш за все – очільнику області Валентину Резніченку. Саме за його ініціативи з’явились ці курси. Повернувшись в мирне життя, наші воїни зможуть знайти роботу. Я ось спробую нову кваліфікацію. Зараз я хімік. Буду хіміком-програмістом», - сміється учасник АТО, що записався на IT-курси, Юрій Криштоп.

 

Координатор Центру допомоги учасникам АТО підкреслила, що курси безкоштовні: «І це не бюджетні гроші. Витрати на себе бере один з благодійних фондів, з яким співпрацює облдержадміністрація», - зазначила Наталія Шуліка.

 

Набір на курси ще триває. Щоб записатися, звертайтесь за телефонами: 056 742 86 62 і 068 679 89 61.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...