App Store Google Play

В Дніпропетровську через суд змінено керуючого справами міськвиконкому

10.08.2015 21:43
В Дніпропетровську через суд змінено керуючого справами міськвиконкому

10 серпня в.о. міського голови Галина Булавка видала розпорядження, яким звільнила із займаної посади керуючого справами виконкому Дніпропетровської міської ради Вадима Шебанова та поновила на цій посаді Віталія Мархасіна.

Останнього було звільнено ще 15 серпня 2011 року розпорядженням тодішнього міського голови Івана Куліченка. Розпорядження, підписане Галиною Булавкою, пояснюється «виконанням рішення суду», який вирішив, що звільнення Мархасіна було незаконним.

При цьому суд тривав понад три роки, а саме рішення датовано 20 квітня 2015. Де весь цей час ходив з рішенням Мархасін і чому вирішив поновитися за два місяці до місцевих виборів – поки що питання без відповідей.

Прикметно, що за весь час «вимушеного прогулу» Мархасіну виплатять середню зарплату, а ті чотири роки, поки він займався своїми справами – підуть до стажу державного службовця 6-го рангу.

Сам Шебанов прокоментував своє звільнення філософськи. «Ось так закінчується моя робота в міс виконкомі і починається виборча кампанія на посаду міського голови», - написав звільнений чиновник на своїй сторінці в соціальній мережі.

Нагадаємо, Віталія Мархасіна було призначено на посаду керуючого справами міськвиконкому в липні 2010 року також напередодні місцевих виборів. Тоді – за ініціативою патрона по партії регіонів Олександра Вілкула – Іван Кулченко був змушений поступитися одним з вірних соратників Сергієм Квіткою.

Мархасіна називають «королем адмінресурсу». Саме він забезпечив безпрецедентний тиск на бюджетників і фальсифікації у 2010 році, внаслідок чого Партія регіонів змогла провести до міської ради за списком та за мажоритарними округами майже 90 депутатів з 120 можливих. Після виборів він був звільнений «за ненадобністю».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...