App Store Google Play

Салкоч поставив на місце самозакоханого опозиціонера

10.08.2015 21:15
Салкоч поставив на місце самозакоханого опозиціонера

Депутат Дніпропетровської міської ради Олексій Салкоч відповів на звинувачення народного депутата Олександра Вілкула у хабарництві й причетності до автомобільної катастрофи, що призвела до загибелі 45 людей на залізничному переїзді в Марганці в 12 жовтня 2010 року.

Нагадаємо, під час сесії міськради 22 липня депутат і радник губернатора Олексій Салкоч зробив гучну заяву: дитячі майданчики, які в 2012 році активно ставилися у дворах Дніпропетровська від імені «Партії Регіонів» та Олександра Вілкула, були куплені за кошти міського бюджету.

За дорученням в.о. міського голови Галини Булавки створили робочу групу з депутатів міськради та керівника КП «Спорт-Дніпро» Антона Юрченка, у якого на балансі перебувають 508 дитячих майданчиків по всьому місту. Як виявилося, цілий ряд майданчиків, що стоять на балансі КП «Спорт-Дніпро» з незрозумілої для співробітників КП причин опинилися прикрашені ім'ям Олександра Вілкула та логотипом Опозиційного блоку або Партії регіонів.

КП розпочали заклеювати політичну рекламу на майданчиках, що належать місту, вивіскою «Здорові діти - здорова нація», але невідомі її вперто нищать. Сам Юрченко не зміг пояснити, звідки взялися ці написи. Не було в нього і відповіді на питання, чому до депутатського запиту на них ніхто не звертав уваги.

Не зміг дати пояснень походження свого прізвища на комунальних дитячих майданчиках і сам нардеп-«опозиціонер». Натомість Олександр Вілкул почав розповідати історію своїх складних стосунків із Салкочем, звинувативши його у всіх транспортних проблемах міста і області, аж до трагедії 2010 року в Марганці.

Відповідаючи на закиди «опозиціонера», радник голови Дніпропетровської ОДА зауважив, що за подіями 12 жовтня 2010 року проведено кваліфіковане слідство, яке встановило винних і ступінь їхньої відповідальності. До того ж Укртрансінспекція, якою донедавна керував Олексій Федорович, не має жодного відношення до видачі путівок чи інших дозвільних документів на внутрішньо-міські перевезення.

Не підтвердилася також інформація про те, що нібито Вілкул звільнив Салкоча із займаної посади. Насправді Салкоч звільнився за власним бажанням в ході реорганізації відомства, оскільки не побажав брати участь у корупційних схемах колишнього губернатора.

«Кишка тонка мене звільнити у нього – була і є! Щоб ви собі розуміли – транспортна інспекція завжди була і є підлеглою Києву, безпосередньо Кабміну. У Вілкула не було ані повноважень, ані сміливості, щоб мене звільнити», - пояснив журналістам давню суперечку Олексій Салкоч.

Докладніше про лицемірство «народного» депутат Вілкула, який примудрився збрехати журналістам тричі, так і не відповівши на просте питання, а також про те, хто дійсно налагодив у Дніпропетровській області велику корупційну мережу пасажирських перевезень – у відео наших колег з «Губернських історій».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...