App Store Google Play

Ліфти у Дніпрі ремонтують, бо це багато кому потрібно - Михайло Лисенко

10.08.2015 16:53
Ліфти у Дніпрі ремонтують, бо це багато кому потрібно - Михайло Лисенко

У 2015 році в Дніпропетровську здійснюється ремонт рекордної за останні 20 років кількості ліфтів. До кінця року заплановано 409 поточних ремонтів на суму 8 млн 325 тис. грн і 147 капітальних ремонти на суму 3 млн 777 тис. грн.

Про це 10 серпня під час прес-конференції у інформаційній агенції «Днепр-пост» повідомив начальник управління житлово-комунального господарства Дніпропетровської міської ради Михайло Лисенко.

«Цього року я підійшов до ремонту вибірково: запускати в першу чергу ті ліфти, які стоять 10-15 років. Це стосується одного будинку на Героїв Сталінграда та будинку на ж/м Червоний Камінь, в якому ліфт не працює з 1987 року. Цього року всі довгобуди будуть запущені в повному обсязі. Гостро стоїть проблема розкрадання ліфтового обладнання. Щодня вирізається 5-6 підвісних кабелів, що призводить до виходу з ладу ліфтового обладнання», - повідомив журналістам чиновник.

За словами Лисенка, за перше півріччя вже відремонтовано 262 ліфти на суму 4 млн 548 грн. чиновник повідомив, що капітальні ремонти будуть відбуватися у другій половині серпня, вересні, жовтні, листопаді і останній запуск ліфта запланований на 20 грудня. Всього це більше 500 ліфтів, в минулому році, для прикладу, було запущено 142 підйомника.

«Як відбувається капремонт? Спочатку йде розподіл титульних списків, цього року вони прийшли з невеликим запізненням. Якби їх затвердили в січні, проблем би не виникло. Загалом, спочатку списки, потім створюється проект. Це займає місяць, буває, 2 тижні-тиждень (якщо проект типовий). Після цього проект відправляється на експертизу. Цього року у нас колосальна кількість ремонтів, тому експертиза проекту займає до 2 місяців. Після розгляду складається декларація, потім укладаємо договір з організацією, яка ремонтує ліфт (цього року таких організацій п’ять, минулого року була одна). Потім протягом тижня підрядники отримують 30% передоплати через казначейство. Найбільша проблема - це експертиза. З казначейством зараз проблем немає. На сьогоднішній день вже виконано 70% запланованих ремонтів. Ліфтовики вже випереджають графік на 40%», - розкрив журналістам «кухню» свого процесу начальник Дніпропетровського ЖКГ.

Втім, вважати, що ситуація докорінно змінена, не варто. Лише у Бабушкінському районі Дніпропетровська 288 ліфтів залишаться непрацюючими.

«Це ліфти виробництва Нікопольського заводу, Угорщини та НДР. На них відсутні запасні частини. Ці ліфти стоять вже 5-7 років. На наступний рік стоїть завдання замінити 100% всіх непрацюючих ліфтів. Якщо торік списки були подані в січні, то цієї зими я вже в листопаді подам списки на 2016 рік. Їх затвердять на одній-двох сесіях, а в наступному році заплануємо близько 300 капремонтів», - пообіцяв не зупинятись на досягнутому Михайло Лисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...