App Store Google Play

Економіку потрібно «запускати» шляхом реформ - Андрій Павелко

10.08.2015 18:24
Економіку потрібно «запускати» шляхом реформ - Андрій Павелко

Оборона, територіальна цілісність і реформи в країні - головні питання для України. Про це сказав народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка», голова бюджетного комітету Верховної Ради Андрій Павелко в ефірі 34 каналу.

 «У нас немає часу на тривалий період проведення реформ. Від нас чекає Європа і світ реформ, він нас чекають наші громадяни реформ», - зазначив він.

За словами народного депутата, Україна йде в Європу не скільки за безвізової зоною, а за європейськими цінностями - справедливими судами, виконанням прав людини та іншим свободами. І сьогодні необхідний досвід кращих менеджерів з успішного впровадження реформ.

«Що наших людей хвилює? Щоб були справедливі суди, щоб міліція захищала народ, а не якусь еліту. Щоб була реформа ведення бізнесу - це залучення інвестицій і можливість людям заробляти гроші, створювати робочі місця, йти від бюрократії та хабарів з ведення бізнесу. Щоб ми побачили не десь, а у нас, що протягом 15 хвилин можна отримати всі дозвільні документи», - зазначив Андрій Павелко.

За його словами вже почали працювати закони про прокуратуру, про поліцію, про податкові реформи.

«У парламенті ми приймаємо ті законопроекти, які будуть змінювати всю ситуацію в країні. Законопроекти щодо реформування міліції в поліцію - це новий підхід до здійснення функції безпеки і допомоги населення від МВС. Також законопроект щодо реформи прокуратури. Йде зміна всієї прокуратури на всіх рівнях. Сьогодні вимога до кандидатів одна - людина відповідає своїми професійним і моральним якостям, щоб обіймати посади. Необхідна реформа держслужби. Загалом реформи повинні торкнутися всіх рівнів влади», - вважає Андрій Павелко.

На думку народного депутата України лише на економічному благополуччі і реальних реформах можна показати успішність України в майбутньому - підписання безвізового режиму з ЄС, але головне, щоб в Україні працювали європейські принципи. І зараз йде жорсткий контроль щодо виконання країною реформ.

 «Нас моніторять європейські та світові партнери, громадянське суспільство. Також є середньостатегічні завдання, які необхідно буде вирішувати Україні протягом 4-5 років. Вже за результатами проведення цих реформ у нас буде зовсім інша держава», - зазначив Андрій Павелко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...