App Store Google Play

Резніченко впроваджуватиме на Дніпропетровщині систему Prozorro

07.08.2015 16:04
Резніченко впроваджуватиме на Дніпропетровщині систему Prozorro

За запрошенням голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентина Резніченка Дніпропетровськ відвідала координатор  проекту системи електронних державних закупівель Prozorro Кристина Гуцалова. Вона особисто презентувала Prozorro та ознайомила головних розпорядників коштів облдержадміністрації з новою технологією проведення торгів.

 

«Дніпропетровщина однією з перших приєднується до широкого впровадження системи електронних закупівель Prozorro, покликаної забезпечити ефективне витрачання бюджетних коштів, прозорість цінових пропозицій та гарантувати чесні умови конкурсу. Ми прагнемо впровадити її якомога швидше, щоб ввести в реальну практику дійсно відкриті публічні  торги. Виграє держава, виграють люди. Не залишимо шансів корупціонерам заробляти на цьому», - зазначив очільник регіону Валентин Резніченко.

 

За словами Кристини Гуцалової, сьогодні є багато перепон для швидкого впровадження Prozorro, зокрема, певні протиріччя в законодавстві та перешкоджання з боку тих, хто втрачає свої особисті заробітки на закупівлях.

 

«Мені приємно, що на Дніпропетровщині є воля та міцне бажання керівництва змінити ситуацію на краще, тим більше, що це була ініціатива команди Валентина Резніченка. Ми домовилися про подальшу тісну співпрацю та координацію дій», - підкреслила вона.

 

У приміщенні ОДА сьогодні випробовували нову систему – проводили тестові допорогові закупівлі. Учасниками тренінгу стали всі головні розпорядники коштів – 24 управління облдержадміністрації та декілька комунальних підприємств.

 

Такі навчання дозволяють швидше ознайомитися з можливостями Prozorro, вивчити особливості проведення електронних закупівель, вдосконалити процедуру їх підготовки й проведення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...