App Store Google Play

Перший малюк народився у оновленому Нікопольському пологовому будинку

07.08.2015 12:40
Перший малюк народився у оновленому Нікопольському пологовому будинку

Відремонтований пологовий будинок у Нікополі приймає перших пацієнток. За добу сюди вже поступило 9 вагітних, одна з яких народила дівчинку. Маленька Уляна з'явилася на світ близько десятої години вечора.

Початок роботи пологового будинку - довгоочікувана подія як для працівників медзакладу, так і для вагітних. Його ремонт розпочався у вересні минулого року. Відкриття затримувалось через перебої з фінансуванням. Голова облдержадміністрації Валентин Резніченко вирішив це питання. З обласного бюджету було виділено 7 млн. грн.

«Пріоритетом для нас зараз є допомога пораненим в АТО та здоров'я дітей і матерів. Ми закуповуємо сучасне обладнання, ремонтуємо лікарні та пологові будинки. Цього року тільки на нове обладнання для медзакладів в обласному бюджеті передбачено майже 125 млн. грн. В першу чергу обладнання отримають обласний перинатальний центр, обласна дитяча лікарня та Центр матері та дитини», - сказав очільник регіону.

У лікарні відкрили оновлене відділення, якого раніше не було - це відділення патології вагітних на 20 ліжок, зазначає головний лікар Лідія Білик. Тепер тут допомагатимуть жінкам зі складними випадками. Створили умови й для виходжування недоношених малюків, впровадивши у структуру медзакладу 5 ліжок постінтенсивного спостереження для дітей. Тепер мамам та їх немовлятам не треба їхати за допомогою до обласного центру, як це було раніше.

У пологовому будинку перекрили дах, повністю замінили електрику, систему опалення. Раніше тут були 46-річні батареї - ровесники медзакладу, зазначає головний лікар Лідія Білик. Також у лікарні відремонтували три ліфти, які не працювали протягом 7 останніх років. На всіх 4 поверхах будівлі замінили старі вікна на нові. Подбали й про комфортне перебування мам та малюків у палатах. Тепер вони всі індивідуальні. У кожній - нові меблі, власний санвузол. Загалом - 65 місць. Крім того, у пологовому будинку відкрили додатковий пологовий зал, у якому майбутня мама може знаходитися з близькою людиною, що підтримуватиме її під час народження дитини. Встановлено у будівлі й альтернативне джерело електричного живлення.

Тепер відремонтований пологовий будинок суттєво розширює можливості для надання медичної допомоги. Сюди з'їжджатимуться як місцеві, так і мешканки Марганцю, Орджонікідзе, а також Нікопольського та Томаківського районів.

До 1 листопада у будівлі утеплять фасад та відремонтують ганки. На це з обласного бюджету виділено ще 3 млн. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...