App Store Google Play

Проти Філатова почали застосовувати «чорні технології»

06.08.2015 13:28
Проти Філатова почали застосовувати «чорні технології»

Опоненти потенційного претендента на посаду Дніпропетровського міського голови Бориса Філатова розпочали масштабну кампанію очорнювання народного депутата і його однопартійця по Українському об’єднанню патріотів УКРОП Геннадія Корбана.

 

Журналістами Дніпрограду були помічені люди, які роздавали виготовлені на ризграфі листівки без зазначення вихідних даних, у яких за підписом ГО «Громадська дія» Філатова і Корбана звинувачують… у зупинці Придніпровської ТЕЦ, що належить олігарху Ринату Ахметову.

 

Автори листівок навіть не стали вигадувати якихось «гріхів», які б дійсно мали відношення до членів «дніпропетровської команди», а лише розповіли історію про саботаж з боку компанії Ахметова ДТЕК, розслідуванням діяльності якої вже займається СБУ, лише «перевівши стрілки» з реального шантажиста і саботажника Вілкула на народного депутата Філатова, який до приватної компанії Ахметова не має жодного відношення та безробітного Корбана, який взагалі останні місяці провів, обираючись до Верховної Ради в Чернігові.

 

За логікою невідомих авторів, що використали псевдо «Громадська дія» (до речі, провокація ще проти одного з місцевих політиків, партія якого має схожу назву!), Філатов і Корбан, а ніяк не колишні регіонали, шантажують Уряд України, змушуючи купувати для ТЕЦ Ахметова вугілля з шахт Ахметова за подвійною ціною і залишаючи Дніпропетровськ без гарячої води, якої місто не бачило добрих 10 років.

 

Йти на контакт з журналістами роздавачі листівок відмовились, сховавшись у автомобілі BMW з номером АА 9119 ВС чорного кольору. При спробі сфотографувати автомобіль, останній швидко зірвався з місця, порушивши кілька пунктів ПДР.

 

Випадок роздачі листівок з неправдивою інформацією був зафіксований у Бабушкінському районі міста в районі Запорізького шосе. Водночас Дніпрограду повідомили про масові вкидання листівок такого ж змісту в поштові скриньки в Індустріальному та АНД районах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...