App Store Google Play

Після ротації із зони АТО повернулися працівники ДАІ Дніпропетровщини

06.08.2015 09:22
Після ротації із зони АТО повернулися працівники ДАІ Дніпропетровщини

У звільнених від терористів населених пунктах на Сході країни правоохоронці забезпечували громадський порядок та дорожню безпеку.
В антитерористичній операції на Сході країни вже взяли участь 115 працівників Державтоінспекції Дніпропетровської області. Різні за званням і посадам, інспектори ДПС і начальники відділень ДАІ, з честю і мужністю щодня виконують поставлені завдання.

Працівники ДАІ не тільки забезпечують безпеку дорожнього руху та супроводження транспортних засобів з цивільним населенням та вантажами, а й спільно з іншими правоохоронцями виконують завдання з попередження терористичної діяльності, недопущення проникнення на іншу територію держави зброї та вибухівки, транспортних засобів та осіб, що перебувають в розшуку.

Учора, пізнього вечора 4 серпня, додому повернулися 15 співробітників ДАІ Дніпропетровщини. На подвір`ї ГУМВС України в області їх зустрічали керівники ГУМВС та УДАІ Дніпропетровщини, родичі та колеги.

Чергова зміна вартових доріг Дніпропетровщини протягом місяця несла службу в умовах антитерористичної операції. Серед них співробітники обласного апарату Управління ДАІ, районних та стройових підрозділів.

На майданчику ГУМВС біля пам'ятнику працівникові міліції особовий склад ДАІ вишикувався біля патрульних автомобілів.
Старший загону підполковник міліції Максим Мостовий віддав команду особовому складу: "Шикуйсь! Струнко!" та доповів про прибуття та виконання поставлених завдань.

Заступник начальника ГУМВС України в Дніпропетровській області Сергій Манза та начальник управління ДАІ Дніпропетровщини Олександр Реуцьков привітали вартових доріг, від керівників звучали слова подяки правоохоронцям за вірність присязі, сумлінне ставлення до своїх службових обов'язків, мужність і витримку в зоні АТО.

Під час перебування у відрядженні одному з правоохоронців було присвоєно високе звання підполковник міліції. Заступник начальника ГУМВС Сергій Манза оголосив відповідний наказ і в урочистій обстановці вручив погони начальнику відділу ДАІ з обслуговування Дніпропетровського району майору міліції Костянтину Топузову та побажав подальших успіхів у службі.

"Патріотизм, офіцерська честь і гідність, бажання і готовність захищати інтереси держави і кожного її громадянина для правоохоронців є свідомим боргом, і я гордий тим, що співробітники ДАІ готові нести службу там, де їх досвід і професіоналізм будуть сприяти наведенню правопорядку і забезпечення безпеки руху ", - зазначив заступник начальника ГУМВС України в Дніпропетровській області.

Незважаючи на втому і важку дорогу інспектори ДАІ не приховували свою радість, що вони нарешті вдома. А рідні, друзі та колеги не стримували емоцій та щиро раділи, що всі повернулися живими та здоровими.

Після короткого відпочинку працівники ДАІ знов повернуться до виконання безпосередніх службових обов'язків на рідній Дніпропетровщині. Однак всі до одного відзначають, що за першим наказом готові знову відправитися в зону проведення АТО і виконувати нелегкі завдання із забезпечення правопорядку, але в теж час сподіваються, що незабаром в цьому вже не буде потреби.

Цього ж дня їм на зміну на схід країни вирушив наступний загін добровольців. 15 співробітників ДАІ Дніпропетровщини цілком свідомо замінили своїх колег та готові виконувати будь-які поставлені завдання в зоні АТО аби забезпечити правопорядок та захистити країну, адже впевнені що їх внесок у захист рідної держави допоможе якнайшвидше встановити мир та спокій на нашій землі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...