App Store Google Play

Комітету порятунку України – спроба Путіна дестабілізувати ситуацію

06.08.2015 15:40
Комітету порятунку  України – спроба Путіна дестабілізувати ситуацію

Заява Азарова про створення комітету порятунку України – це намагання створення в Україні нового джерела напруження, зазіхань на територію і владу в Україні. Про це під час прес-конференції сказав депутат облради від партії «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» Владислав Романов.

 

«Риторика Азарова – це намагання створити пул противсіхів, насмикавши з різних політичних сил ті чи інші гасла, щоб представити ніби то є вал народного невдоволення і вони намагаються себе пропонувати як центр якогось спротиву владі в Києві. На це розраховують кукловоди Азарова. Є спроба Путіна переходу до заморожування конфлікту і утворення на територіях Донбасу таких собі напіввключених до Росії територій, привести Азарова до Донецька і сказати, що будемо проводити якісь референдуми», - сказав він.

 

Владислав Романов зазначив, що в риториці Азарова і  Ко з’явилися звинувачення в бік Януковича. На його думку йде намагання відійти від спроб пропхати проект «Новоросія» і перехід до нового політичного проекту.

 

«На мій погляд є бажання Азарова поставити на чолі якихось нових політичних проектів, які зараз будуть намагатися розгортати в Україні. Зараз майже одночасно в часі збігаються розмови про створення нової політичної партії, яка буде складатися з міських голів, різних «регіональних» депутатів, які будуть «рятувати» Україну. У цей ряд також потрапляє так званий референдум про дострокові президентські та парламентські  вибори, який оголошений «Правим сектором», інформація про створення союзу промисловців, який охоплює південь і схід України,  та збіговисько олігархів в Києві з порядком денним, що треба щось робити з цією владою, поки вона щось не зробила з ними», - відзначив Романов.

 

Депутат облради сказав, що перехід до нового проекту, наприклад Новий Донбас, підготовка до іншої фази спроби дестабілізації в Україні - все збігається з місцевими виборами в Україні.

 

«Проведення виборів - це серйозний дедлайн для Путіна, про який йому говорять американці. Другий дедлайны – 31 грудня, бо за Мінськими угодами з 1 січня має бути відновлений контроль України над кордоном. Часу мало і робиться ставка, аби роздмухати якусь внутрішню нестабільність, збурити якомога більше людей», - підкреслив Владислав Романов.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...