App Store Google Play

Українці довіряють Ярошу і грузинським реформаторам

05.08.2015 10:00
Українці довіряють Ярошу і грузинським реформаторам

Опитування «Кому з українських політиків ви довіряєте?», що стартувало на сайті видання Фокус на початку липня, завершилось 31 липня.

Майже місяць читачі видання активно голосували за політиків, яким, на їхню думку, можна довіряти. При цьому було дозволено голосувати за кількох політиків і включати в список своїх кандидатів, якщо вони відповідають критеріям відбору.

На першому етапі, який завершився 10 липня, проголосувати за політика могли всі бажаючі сайту без попередньої авторизації і реєстрації. Це призвело до спроб сфальсифікувати результати опитування. З одного або декількох IP-адрес надходили сотні і тисячі голосів, повідомляє редакція Фокусу. Втім, за словами журналістів, їм вдалося локалізувати вплив фальсифікаторів і уникнути його в підсумкових результатах.

Отримані результати є об’єктивним зрізом інтернет-аудиторії, адже для голосування потребували авторизації. В опитуванні зібрано майже 190 тисяч голосів українських користувачів. Підсумкові результати з урахуванням обох етапів голосування визначили лідерів довіри читачів Фокусу станом на липень 2015 року.

Звертає увагу відсутність у першій 10-ці перших осіб держави. Кращий показник – у Президента, який посів 17 місце, поступившись при цьому Юлії Тимошенко. Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк посідає лише 52 рядок в рейтингу народної довіри, а спікер Верховної Ради Володимир Гройсман – лише 59. Останній опинився за рівнем довіри між позафракційними депутатами Денисенком і Купрієм.

Також звертає на себе увагу той факт, що серед сотні з гаком політиків, яким довіряють українці, одразу 21 представник Дніпропетровщини.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...