App Store Google Play

У суді на Дніпропетровщині підсудна напала на журналістів 34-го каналу

05.08.2015 14:09
У суді на Дніпропетровщині підсудна напала на журналістів 34-го каналу

4 серпня у суді міста Павлограда (Дніпропетровська область) під час оголошення вироку щодо вбивства 27-річної Юлії Мартьяненко підсудна Яна Майорова, не перебуваючи за ґратами, намагалася розбити камеру знімальної групи дніпропетровського 34-го каналу та перешкоджала професійній діяльності інших журналістів. Про це повідомила журналістка павлоградської газети «ТН-Экспресс» Анна Третьяк, повідомляє  Інститут масової інформації  (ІМІ).

«Нарешті, після 7 місяців судових тяжб, оголошено вирок по ділу вбивства 27-річної дівчини Юлії Мартьяненко та нападу на її подругу Христину Єрзунову. Отже підсудному Ігорю Цимбалу (раніше судимому, загальний стаж за гратами - майже 20 років) дали 15 років позбавлення волі з повною конфіскацією майна та відшкодування потерпілій стороні (мамі Юлії) 211 тисяч гривень матеріальної та моральної шкоди. Підсудній Яні Майоровій (не судима, але не раз попадала до правоохоронних органів в стані наркотичного або алкогольного сп'яніння, покинула власну дитину у віці 4 місяців) - присудили 4,5 роки ув'язнення. До речі Цимбал до залу суду не піднявся, вирок йому зачитували окремо в кімнаті конвою. І ще один факт - підсудна Майорова нападала на журналістів, намагалася зламати камеру оператора 34 каналу...Покривала усіх журналістів матами та погрожувала вбивством Христині», - написала Анна Третьяк у своєму Facebook.

У коментарі ІМІ журналістка зазначила, що неадекватна поведінка підсудної щодо журналістів тривала усі сім місяців судових тяжб.

«Цимбал не хотів підніматися на суд 1,5 години, і весь чей час Майорова, не буду говорити якими словами, покривала журналістів і погрожувала вбити єдиного свідка Христину Єрзунову, подругу вбитої», - сказала Анна Третьяк. 

За словами журналістки, Яна Майорова та її спільник Ігор Цимбал за допомогою адвоката Савченка добивалися заборони відео - і фотозйомок. Суддя Сергій Тимченко дозволив зйомку 34-му каналу лише на час оголошення вироку. Водночас два тижні тому суддя таки заборонив фотозйомку на вимогу адвоката.

Знімальна група 34-го каналу у складі оператора Андрія Бережного та журналістки Дарини Дубинки виклали відео з очікування суду, коли Яна Майорова намагалася на них напасти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...