App Store Google Play

На Робочій триває капітальний ремонт - міняють дорогу та зливостоки

05.08.2015 09:28
На Робочій триває капітальний ремонт - міняють дорогу та зливостоки

На вулиці Робочій вже зрізаний асфальт від прохідної ЮМЗ до вулиці Каверіна. Окрім того почалася заміна тепломережі та реконструкція зливової системи. Такі результати перших днів капітального ремонту одної з найбільших транспортних артерій Дніпропетровська.

Директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Андрій Коломоєць запевняє - у строки дорожники вкладаються.

Паралельно зі зрізом асфальту, робітники, вперше за 30 років, міняють тепломережі та реконструюють зливову систему. Вже вирівняно деякі ділянки трамвайних колій.

«Ми розраховуємо, що дорога не буде потребувати ремонту мінімум 10 років. Таке завдання поставили підряднику, тому робимо дворівневе дорожнє покриття і міняємо систему зливостоків. Щоб Робоча не «плавала» під час дощів, як це відбувається зараз», - сказав Андрій Коломоєць на виїзній нараді з комунальними службами.

Після ремонту дороги, почнуть міняти освітлення та озеленяти вулицю: «Всі лампи на Робочій замінимо на енергозберігаючі. Висадимо нові дерева - хвойні та листяні. Розстелимо газони. Зробимо Робочу такою, щоб перед Україною не було соромно», - розповів Андрій Коломоєць.

Він підкреслив, що ремонт йде за графіком: «Очільник Дніпропетровської області Валентин Резніченко поставив завдання поміняти дорожнє покриття до 1 жовтня, повністю закінчити ремонт вулиці до 1 листопада. І сьогодні я бачу, що ми в цей термін вкладаємося», - продовжив Андрій Коломоєць.

Робоча - соціально важлива вулиця з інтенсивним рухом. На ній живе майже 30 тисяч городян, знаходяться 5 шкіл, 4 лікарні, 8 дитячих садків. Крім того, це транзитний шлях в Київ, Кривий Ріг та Дніпродзержинськ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...