App Store Google Play

УКРОП добився відкриття кримінальних справ проти губернатора Сумщини

04.08.2015 18:00
УКРОП добився відкриття кримінальних справ проти губернатора Сумщини
Прокуратура Сумської області внесла до єдиного реєстру досудових розслідувань відомості, викладені в заяві члена «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Олега Шестака про вчинення кримінального правопорушення головою Сумської ОДА Миколою Клочком.
 
«На підставі ухвали слідчого судді Зарічного районного суду м.Суми від 3.08.2015 в цей же день прокуратурою області внесено відомості до ЄРДР за №42015200000000314, №420100000000316, №420100000000317», – йдеться у відповіді прокуратури за підписом в.о начальника слідчого відділу прокуратури області.

Народний депутат, один з лідерів УКРОПу Віталій Купрій, який разом із Олегом Шестаком вже тривалий час бореться із зловживаннями з боку голови Сумської ОДА, пояснив, що кримінальні провадження відкрито за фактом нецільового використання бюджетних коштів, перевищення та зловживання владою шляхом призначення на посаду трьох заступників Голови ОДА та керівника апарату Сумської ОДА Олега Сухоноса.
««Українське об'єднання патріотів – УКРОП» не тільки заявляє про боротьбу з корупцією, а й робить усе можливе, щоб чиновники-злочинці сиділи на лаві підсудних!», – прокоментував ситуацію Віталій Купрій.

Нагадаємо, в заяві Олега Шестака йдеться про те, що очільник Сумської ОДА Микола Клочко всупереч постанові Кабінету міністрів № 65 від 1.03.2014 р. «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету», допускає додаткові витрати. Так, урядом визначено, що кількість заступників голови Сумської та низки інших обласних держадміністрацій не повинна перевищувати трьох осіб, включаючи першого заступника та заступника голови – керівника апарату ОДА. Натомість у Сумській обласній державній адміністрації наразі працює три заступники голови, а, крім цього, введено окрему посаду керівника апарату.

Напередодні дані, що містяться в заяві активіста партії УКРОП, обласна прокуратура відмовилася внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань, що стало приводом звернутися до органу правосуддя.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...