App Store Google Play

У Дніпропетровську чергове гучне рейдерське захоплення

04.08.2015 20:47
У Дніпропетровську чергове гучне рейдерське захоплення

Вчора, 3 серпня, співробітники ТОВ «Благовеста» (місто Дніпропетровськ) отримали листа з Податкової інспекції АНД району з повідомленням, що ТОВ «Благовеста» не може користуватись правом надання електронної звітності у зв'язку зі зміною директора.
Для діючого директора Тетяни Коваленко такий лист став справжнім шоком, тому вона одразу запитала витяги з Єдиного Державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Звідти вона дізналася про характерну для випадків рейдерського захоплення калейдоскопічну зміну керівних органів:

- станом на 29.07.2015 засновником товариства був Панченко Володимир Григорович, керівником Кононенко Тетяна Сергіївна;
- але вже 30.07.2015 засновником став Круглов Олександр Георгійович,а керівником - Касенков Ігор Олександрович;
- нарешті 03.07.2015 засновник знову змінився - ним стала Левчинська Ольга Генріхівна, а керівником - Касенков Ігор Олександрович

Сьогодні о 6-й годині ранку, коли загарбники зрозуміли, що законному керівництву відомо про недружнє захоплення ТОВ «Благовеста», територію об'єкту нерухомого майна, яка належить ТОВ «Благовеста», було захоплено невідомими особами.

О 6:50 співробітники товариства не потрапили на територію об'єкту, ворота було зачинено невідомими людьми, один з яких назвався Ігорем Касенковим - новим директором ТОВ «Благовеста». Директором ТОВ «Благовеста» Тетяною Кононенко було викликано охоронну агенцію, з якою співпрацює товариство - ТОВ «Гуард», та міліцію.

На місце виклику приїхали чергові співробітники міліції, та співробітники ТОВ «Гуард». згодом прибула група оперативного реагування та заступник начальника районного відділу міліції. Ворота не було відчинено жодному з представників вищезазначених органів.
Орендарі ТОВ «Благовеста» також не змогли потрапити на свої робочі місця. У будівлях та спорудах, які належать товариству залишилось майно та особисті речі співробітників ТОВ «Благовеста» та орендарів.

На думку представника ТОВ «Благовеста», рейдерське захоплення було б неможливе без участі начальника Реєстраційної служби Дніпропетровського міського управління юстиції Олександра Сергійовича Смирного.

«Це не самодіяльність. Без участі працівників правоохоронних органів, судової влади, міської та обласної влади такі речі виконати неможливо», - прокоментував Дніпрограду засновник ТОВ «Благовеста» Володимир Панченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...