App Store Google Play

Міліція за допомогою коштів благодійних фондів зробить місто безпечнішим

04.08.2015 16:16
Міліція за допомогою коштів благодійних фондів зробить місто безпечнішим

Жителі житлового масиву Західний зустрілися з народним депутатом України Борисом Філатовим, щоб обговорити проблеми мікрорайону та можливі шляхи їх вирішення. Серед інших проблем жителі житлового масиву Західний висловили невдоволення роботою міліції, розповівши про процвітаючу в мікрорайоні стихійну торгівлю, щодня зникаючі кришки люків і незаконно працюючих пунктах прийому металобрухту.

«За останні місяці рівень злочинність в Дніпропетровську дійсно виріс. Не так давно я зустрічався з начальником обласного управління міліції. Відкрию секрет - скоро, спільно з правоохоронцями ми запускаємо проект, аналогів якому немає в жодному місті України », - розповів Борис Філатов.

Спільний проект допоможе поліпшити криміногенну обстановку на території Дніпропетровська та області, а також зробити життя жителів більш безпечним.

«У рамках цього проекту для співробітників патрульної служби в достатній кількості будуть закуплені планшети, куди, через кілька секунд після дзвінка на« 102 », надійде сигнал і координати місця скоєння злочину. Це дозволить патрульній службі оперативно реагувати на виклики громадян і збільшить розкриваність злочинів », - розповів нардеп.

Крім цього, він нагадав, що по всьому Дніпропетровську буде встановлена ​​система відеоспостереження. В даний час камери працюють тільки в місцях масового скупчення людей.

«Сучасна система відеоспостереження дозволить співробітникам міліції в режимі он-лайн відслідковувати ситуацію на кожному житловому масиві, і в разі потреби оперативно реагувати на порушення закону, - зазначив Борис Філатов, - Упевнений, що такі заходи поліпшать ситуацію в місті і зроблять його безпечніше для городян» .


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...