App Store Google Play

Депутати облради з БПП зустрілись з громадськими організаціями АТОшників

04.08.2015 14:49
Депутати облради з БПП зустрілись з громадськими організаціями АТОшників

Дніпропетровська територіальна організація партії  «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» за сприяння народного депутата Андрія Павелка підгодовувала та видала «Довідник демобілізованого учасника антитерористичної операції». У довіднику розміщена інформація про законодавчо-нормативні акти, що регулюють процес надання державних гарантій учасникам бойових дій, їхнім сім’ям та сім’ям загиблих учасників АТО, а також алгоритм дій демобілізованого учасника АТО для одержання гарантованих законом пільг.

На зустрічі з представниками громадських організацій демобілізованих учасників АТО із Дніпропетровська, Павлограду, Кривого Рогу, Нікополя та сільських районів області депутати обласної ради Гліб Пригунов та Владислав Романов передали наклад довідника для демобілізованих учасників АТО.

«Це перше видання такого роду, але ми уважно стежимо за  всіма змінами законодавства щодо соціального захисту наших героїв та членів їх родин й готові продовжувати роботу щодо їх оперативного інформування», - зауважив Гліб Пригунов.

На зустрічі були обговорена низка проблем, які хвилюють демобілізованих учасників АТО. Зокрема, це процедура виділення землі, працевлаштування, освіта дітей, лікування поранених та захист прав інвалідів.

«Зауваження та пропозиції, які під час зустрічі були висловлені керівниками громадських організацій учасників АТО, заслуговують серйозної уваги з боку законодавців, - зауважив Владислав Романов,  - Ми домовилися, що наші юристи оперативно підготують пропозиції щодо внесення змін та доповнень до чинного законодавства, які передадуть нашим народним депутатам». 

Керівники громадських організацій повідомили депутатів обласної ради, що мають намір створити в Дніпропетровській області громадську спілку «Дніпропетровська обласна асоціація учасників АТО».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...