App Store Google Play

Близько тисячі звернень надійшло до Центру допомоги учасникам АТО

04.08.2015 11:50
Близько тисячі звернень надійшло до Центру допомоги учасникам АТО

Щодня до Центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям  надходить щонайменше 20 звернень. За півтора місяці роботи допомогу отримала вже майже 1 тисяча бійців та їх близьких. Про це повідомив радник голови Дніпропетровської ОДА Іван Начовний.

 

«Ми намагаємося розповісти про наш Центр якомога більшій кількості людей. Інформуємо про нього через медзаклади, де лікуються поранені, та військкомати.  Та й хлопці, які отримали реальну допомогу, радять приходити до нас своїм побратимам. Така робота вже дала результат. За три тижні кількість звернень до Центру зросла з 15 до 20 на день», - зазначив Іван Начовний.

 

Питання, з якими найчастіше приходять до Центру, залишилися незмінними - пільги, військові пенсії, отримання посвідчень учасника бойових дій, надання земельних ділянок. Координатор Центру каже: часто відвідувачі навіть не здогадуються про власні права.

 

«Спитала в однієї родини загиблого, яка мешкає в селі, чи є в них житло. Відповідають, що літня кухня. Ці люди розмірковують іншими категоріями: мешкають у мазанці та вважають,  що не мають право на нормальне помешкання. Хоча ця сім’я повинна встати на квартирний облік та за два роки отримати нове житло», - пояснила вона.

 

Центр допомоги учасникам АТО та членам їх сімей розпочав роботу у червні цього року. Його створення ініціював очільник Дніпропетровської області Валентин Резніченко. 

 

Центр працює з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 18.00 за адресою: Кірова, 1 (Дніпропетровська облдержадміністрація), каб. 105. Тел. 742-86-62.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...