App Store Google Play

Розслідування діяльності заступника мера Дніпропетровська затягують

03.08.2015 10:02
Розслідування діяльності заступника мера Дніпропетровська затягують
Діяльність чиновників Дніпропетровської міськради перетворилася на відвертий фарс та імітацію діяльності. Про це заявив голова міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза, коментуючи ситуацію зі службовим розслідуванням стосовно заступника Галини Булавки Ірини Зайцевої.

«9 квітня ми відкрито через ЗМІ звернулися до в.о. мера Дніпропетровська Галини Булавки з пропозицією провести публічне службове розслідування стосовно начальника управління культури міської ради Євгена Хорошилова та заступника міського голови Ірини Зайцевої. 15 травня - через місяць - ми продублювали нашу заяву, сподіваючись на хоч якусь реакцію мерії. І тільки через два (!) місяці таке розслідування було призначено», - сказав він.

Дмитро Легеза зазначив, що він відверто розчарований позицією депутатів міськради від «Блоку Порошенка», оскільки у відповідь на прохання взяти активну участь у цьому заході, представники партії Президента просто промовчали.

Крім того, було проігноровано пропозицію «УДАРу» про включення в таку комісію представників ЗМІ та громадськості.

«Днями виповнюється два місяці з часу створення цієї комісії. І пройшло вже чотири (!) місяці в цілому з того моменту, як ми підняли це питання. До комісії увійшло аж одинадцять чоловік - чиновників міськради. Підсумок її діяльності невідомий. Чи працює вона - невідомо. Коли будуть результати - невідомо. У мерії тиша та благодать, вчорашні і нинішні регіонали затишно почуваються в кріслах і готуються на цих виборах будь-якою ціною прорватися у владу», - заявив політик.

За його словами, у нього немає ні найменших ілюзій з приводу того, що буде встановлена справжня картина в питанні фінансових порушень та непрозорого витрачання коштів при виконанні ряду робіт в центральній міській бібліотеці Дніпропетровська, а також її філіях.

«Одинадцять чиновників два місяці вивчають питання, на розслідування якого, максимум, необхідно в кращому випадку тижнів два. Це вирок системі місцевої влади - неповоротної, корумпованої, наскрізь пронизаної договірними особистими відносинами. Це елементарне наплювацьке ставлення до своїх службових обов'язків, це фарс і імітація діяльності, а не захист інтересів прав дніпропетровців», - говорить голова міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...