App Store Google Play

Фонд Філатова запустив програму реабілітації військових АТО

03.08.2015 12:01
Фонд Філатова запустив програму реабілітації військових АТО
Благодійний фонд Бориса Філатова продовжує допомагати військовослужбовцям, що отримали поранення в зоні АТО. Для бійців розробили комплексну програму, де за процесом їх одужання стежать від самого лікарняного ліжка і до повного одужання.

В рамках програми військові займаються в басейні і тренажерному залі, проходять курс ЛФК, з ними працюють масажисти і психологи.

«Ця ідея народилася після того, як я зустрівся з послом Ізраїлю в Україні. Він мені розповів, що в Ізраїлі аналогічні проблеми, і вони можуть нам запропонувати методичну допомогу в наданні реабілітації. Але, на жаль, це рівень міждержавних відносин. Я не хочу називати прізвища, але посол обійшов всіх, починаючи з чиновників МОЗ і закінчуючи парламентаріями, які займаються цими питаннями за своїм профілем. Але він не знайшов розуміння. І після нашої з ним розмови я зрозумів, що ми можемо хоча б на регіональному рівні міста Дніпропетровськ цю ідею реалізувати. В основу реабілітації покладена модульна система. У нас є басейн, спортивний зал, масажі, психологи. І все це з урахуванням індивідуального підходу до кожного пацієнта. Я думаю, у нас вийшло. Потрібно сказати велике спасибі волонтерам, інструкторам, тренерам, лікарям, моїм партнерам. Це плід колективної праці. Всі благі справи потрібно робити тільки спільно. Чим більше буде направлено зусиль у цьому напрямку - тим буде краще. Було б добре якби інші політики, депутати до цього приєдналися і самостійно відкривали ці програми. Незалежно від приналежності до будь-якої партії, в якому кріслі ми сидимо і яку посаду займаємо»- розповів народний депутат Борис Філатов.

«Реабілітаційна програма, організована Благодійним фондом Бориса Філатова, складається з трьох етапів. Найперший етап - післяопераційна реабілітація, коли хлопці ще знаходяться на лікарняних ліжках. До них приходять фахівці, які розробляють їхні кінцівки. Друга частина - ЛФК та масажі. Третя частина - басейни, регулярні заняття і різні фізичні вправи. Крім Дніпропетровської медакадемії ми співпрацюємо зі спорткомплексом «Флекс», який надає нам майданчики і кабінет для проведення масажу. Ще один важливий аспект проекту - психологічна допомога військовослужбовцям. З ними працюють професійні психологи. В рамках програми проводяться фестивалі реабілітаційної риболовлі. Ми забираємо бійців з військової середовища в мирну, де у них з'являється можливість поспілкуватися з родинами», - розповіла Дар'я Біла, волонтер, помічник народного депутата Бориса Філатова.

У рамках комплексної програми реабілітації військовослужбовців, що отримали поранення в ході проведення АТО, Благодійний фонд Бориса Філатова підписав договір з Дніпропетровською медичною академією, що надала свій спорткомплекс і басейн для плавання і занять ЛФК.

На думку фахівців, реабілітація плаванням необхідна військовослужбовцям і сприяє відновленню моторики кінцівок. Для кожного з бійців розробляють індивідуальну програму відновлення здоров'я. Проект реабілітації військових АТО проходить за активної підтримки волонтерів. Всього в програмі беруть участь близько 20 фахівців і більше 100 військовослужбовців.

«На базі лікувально-оздоровчого комплексу у хлопців проходять заняття в басейні 3 рази на тиждень. Реабілітація плаванням дуже корисна військовослужбовцям, що отримали поранення в ході проведення АТО, адже плавання - такий вид заняття, при якому задіяно найбільшу кількість м'язів. Перед заняттями в басейні хлопці займаються ЛФК. На базі Медакадемії є все необхідне для комплексної реабілітації - тренажерний зал, спортивні майданчики, і головне - хороші фахівці, які будуть стежити за виконанням бійцями спеціально підібраною програми. Всі фізичні вправи будуть підбиратися індивідуально під кожного», - розповіла Вікторія Загрійчук, куратор проекту реабілітації військовослужбовців АТО.

Довідка: Благодійний фонд Бориса Філатова створений з метою надання юридичної та фінансової допомоги мешканцям Дніпропетровська, в тому числі військовослужбовцям АТО та їх сім'ям. Фонд реалізує низку соціальних проектів для різних категорій громадян: «Здорове місто» - для пенсіонерів, «Місто молоді» - для молодих людей і «Дитячий місто» - для самих юних жителів Дніпропетровська. Окремий напрямок діяльності Фонду - проекти з поліпшення соціальної інфраструктури міста, ремонту під'їздів та дахів, облаштування прибудинкових територій, будівництва спортивних майданчиків. У червні 2015 був запущений масштабний проект благоустрою території Грібного каналу. Під егідою Фонду також був створений реабілітаційний центр, відкрито дитячий патріотичний табір «Укропчик»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...