App Store Google Play

Резніченко насварив силовиків за зволіканя розслідувань справ по Майдану

26.06.2015 15:47
Резніченко насварив силовиків за зволіканя розслідувань справ по Майдану

Голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резниченко зажадав від силовиків скласти відкритий реальний реєстр кримінальних справ щодо злочинів, здійснених проти учасників Дніпропетровського євромайдану. Керівник регіону або його представник інформуватимуть громадськість про стан справ. До такого спільного рішення прийшли під час зустрічі голови ОДА Валентина Резніченка з представниками громадськості та правоохоронцями.

«Я вимагаю від керівників силових відомств щотижня повідомляти мені, скільки осіб отримали статус підозрюваних, скільком визначена міра запобіжного заходу, скільки справ перебувають у провадженні, коли ці справи будуть або закінчені, або передані до суду, або ж закриті через відсутність складу злочину, що теж має місце.
Прошу надавати мені звіти особисто в щотижневому режимі», - підкреслив Валентин Резніченко.

Керівник регіону зажадав від силовиків скласти загальний реєстр всіх кримінальних справ та заяв по Дніпропетровському Евромайдану.

«Я буду питати по ньому у силовиків на нарадах. Тому що ми щоразу стикаємося з одним і тим самим: ніхто не знає, де перебуває справа. Дуже сильно опирається система, захищається», - підкреслив Валентин Резніченко.

На зустрічі домовилися, що керівник області або його представник будуть оперативно інформувати громадськість про процес розслідування справ. Як це відбуватиметься, вирішать разом з громадською радою при ОДА.

«Я подивлюся, що мені принесуть перший раз. І після цього спільно ми визначимо форму інформування. До цього питання потрібно теж підійти правильно, щоб ми не розголосили службову інформацію, не завадили слідству», - зазначив Валентин Резніченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...