App Store Google Play

Дніпропетровщина першою завершила будівництво фортифікацій у зоні АТО

25.06.2015 15:16
Дніпропетровщина першою завершила будівництво фортифікацій у зоні АТО
Протягом 3 місяців будівельники регіону працювали над Дніпропетровським захисним валом оборони. 27 захисних об'єктів розміщені в полосі більше 100 км - це найбільша протяжність оборонних споруд, що зводилися регіонами України. Дніпропетровщина першою завершила будівництво фортифікацій. Про це повідомив в.о. заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Микола Зенцев під час прес-конференції.

Фортифікаційні споруди - це складний комплекс з опорними пунктами та інженерними загорожами, окопами та спеціальними укриттями для техніки та особового складу. Для їх будівництва було використано 2619 залізобетонних виробів, 4644 кубічних метрів лісу, задіяно 74 одиниці будівельної техніки. На ці роботи було витрачено 47 млн грн. з державного бюджету.

«Під час будівництва виникала низка проблем. Проте завдяки політичній волі голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка, який особисто керував процесом, роботи були виконані вчасно. Дніпропетровщина завершила будівництво першою в Україні», - зазначив Микола Зенцев.

Перед початком робіт на об'єкті силами головного управління ДСНС в Дніпропетровській області було розміновано більше 2 тис га території, що дозволило розпочати будівельні роботи.

Зводили фортифікаційні споруди більше 800 будівельників та 20 підприємств регіону. Заводи, що поставляли матеріали та залізобетонні конструкції, працювали у цілодобовому режимі.

Неодноразово об'єкти будівництва обстрілювалися. Зокрема, 3 червня, під час загострення ситуації в Мар'янці, 6 об'єктів потрапили на лінію вогню.

«Будівництво оборонних споруд в зоні АТО доводить, що не все досягається грошима чи наказами. Це в першу чергу - відповідальність, патріотизм, управлінська воля та ефективна взаємодія між всіма учасниками процесу», - наголосив Микола Зенцев.

Робота над фортифікацією буде продовжена. Зокрема, буде проводитися удосконалення об'єктів, підвищуватися їх обороноздатність.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...