App Store Google Play

На Дніпропетровщині відкрито військово-патріотичний клуб

24.06.2015 17:03
На Дніпропетровщині відкрито військово-патріотичний клуб
У військово-патріотичному клубі «Іron Dnepr» стартувала перша зміна. Працює клуб на тренувальній базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Ініціатива такого формату відпочинку для підлітків належить голові Дніпропетровської облдержадміністрації Валентину Резніченку.

«Це безпечний, цікавий та сповнений змістом відпочинок юних патріотів України. У багатьох дітей, які сьогодні відпочивають у військово-патріотичному клубі, батьки знаходяться в зоні АТО. І цей приклад, який вони відчувають у своїх родинах, сьогодні виражається в їх бажанні розвивати свій патріотичний дух, фізичну та внутрішню силу. Переконаний, що з таким майбутнім наша країна буде успішною», - наголошує Валентин Резніченко.

Учасниками першої зміни табору «Іron Dnepr» стали 47 старшокласників Дніпропетровщини. Тут вони вивчають 5 різних військово-спортивних дисциплін. Сьогодні для учасників «Іron Dnepr» провели заняття з тактико-спеціальної підготовки та основ тактичної медицини, а також заняття в інтерактивному тирі.

В учасників військово-патріотичного клубу є унікальна можливість пройти курс молодого бійця та справжнього патріота під кураторством учасника антитерористичної операції, «кіборга», викладача філософії та політології Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Кирила Недрі.

«Заняття у військово-спортивному клубі розраховані на орієнтування школярів у соціальному просторі. Ми не навчаємо дітей тримати зброю. Тут вчать любові до Батьківщини, патріотизму, пояснюють, що таке держава, і молодь може і повинна робити для держави. Завдяки цьому проекту ми відновлюємо якісну систему патріотичного виховання молоді», - повідомив Кирило Недря.

У програмі навчання «Іron Dnepr» - основи зброєзнавства та спеціальна фізична підготовка, історія та структура Збройних сил України, заняття в мультимедійному тирі та страйкбол.

Разом з юнаками у військово-патріотичному клубі навчаються й дівчата.

«Дівчата також можуть бути сильними та сміливими. Я прийшла сюди довести це. Отримані знання зайвими не будуть. Наприклад, вміння надавати медичну допомогу може знадобитися у повсякденному житті», - упевнена дев’ятикласниця з Дніпропетровської школи №126 Софія Греськів, одна із чотирьох дівчат у групі «Іron Dnepr».

Наступна зміна військово-патріотичного клубу «Іron Dnepr» стартує 30 червня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...