App Store Google Play

Дніпродзержинці прийшли до ОДА вимагати відставки мера

24.06.2015 13:03
Дніпродзержинці прийшли до ОДА вимагати відставки мера

Під стінами Дніпропетровської облдержадміністрації зібралися мешканці Дніпродзержинська. Люди приїхали до обласного центру з вимогою про відставку мера їхнього міста - Станіслава Сафронова.

Серед пікетувальників можна було зустріти і депутатів міської ради, і представників молодіжних та громадських організацій, проте більшість - це ті, кому не байдуже майбутнє рідного міста.

За словами мітингувальників, впродовж п'яти років міський голова перетворив колись зелене, квітуче місто на руїну. Розбиті дороги, напівзруйновані будинки, відкриті икриті люки, занедбані дитячі майданчики - ось те, з чим доводиться щодня стикатися городянам в центрі міста.

До того ж, як заявляють активісти, мер не лише не займається благоустроєм міста, а й "дахує" точки продажу наркотиків, алкоголю та підпільні казино з ігровими автоматами.

Дніпродзержинці неодноразово організовували мітинги в рідному місті, проте це не дало ніяких результатів, тому єдиний вихід люди бачать у зверненні до представників обласної адміністрації.

Через радника голови ОДА  Гліба Пригунова мешканці передали Валентину Резніченку звернення з проханням посприяти у відставці Сафронова. Пригунов від імені обладміністрації висловив готовність допомогти городянам в рамках закону.

У свою чергу, активісти налаштовані рішуче. 8 липня вони готуються знову зібратися під стінами дніпродзержинського міської ради з тими самим вимогами. Якщо ж і після цього ситуація ніяк не змінитися - готові шукати допомоги у київських депутатів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...