App Store Google Play

Сьогодні в Україні починається шоста хвиля мобілізації

19.06.2015 12:54
Сьогодні в Україні починається шоста хвиля мобілізації

У п'ятницю, 19 червня, в Україні розпочинається завершальна шоста хвиля часткової мобілізації. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Генштабу Збройних сил України.

Повідомляється, що особливий попит буде на фахівців «для комплектування високомобільних десантних військ, розвідки, механізованих і танкових підрозділів, а також фахівців ремонтних спеціальностей, водіїв, військових інженерів».

Заплановано мобілізувати як військовозобов'язаних, які мають досвід військової служби, а також тих, хто раніше не служив.
У Генштабі зазначили, що основне завдання нової хвилі - забезпечити повну ротацію військовослужбовців, призваних у межах третьої хвилі мобілізації.

Крім того, у Генштабі триває створення електронного державного реєстру військовозобов'язаних і призовників. Для створення цього реєстру будуть використані дані фіскальної, міграційної, прикордонної служб, а також бази виборців України.

Одночасно триває робота над посиленням відповідальності за ухилення від мобілізації. Однак при цьому зазначається, що вручення повістки не означає 100% призову на службу.

«Повістку вручають насамперед для уточнення військово-облікових даних, перевірки наявності у громадянина права на відстрочку, можливості його використання в армії відповідно до його військової чи цивільної спеціальності. Тільки після цього можливе проходження військово-лікарської комісії. За її результатами ухвалюється рішення призивати військовозобов'язаного на військову службу чи ні», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, п'ята хвиля мобілізації почалася 10 квітня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...