App Store Google Play

Резніченко: за якість ремонту доріг відповість директор департаменту ЖКГ

18.06.2015 16:35
Резніченко: за якість ремонту доріг відповість директор департаменту ЖКГ

На Дніпропетровщині з середини квітня триває ремонт комунальних доріг. Цього року буде капітально відремонтовано 7 доріг у містах та районах, а також проведено поточний ремонт 161 комунальної дороги регіону.

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко доручив директору департаменту житлово-комунального-господарства та будівництва ОДА Андрію Коломойцю особисто контролювати якість ремонту доріг разом з представниками ЗМІ та громадськими організаціями. Про це розповів начальник управління благоустрою департаменту ЖКГ та будівництва Володимир Верхотурцев під час прес-конференції.

«На Дніпропетровщині активними темпами триває ремонт доріг. Голова облдержадміністрації Валентин Резніченко зробив акцент на якості та доручив директору департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ОДА Андрію Коломойцю особисто контролювати якість ремонту доріг і долучити для цього представників ЗМІ та громадських організацій», - зазначив Володимир Верхотурцев.

Він розповів, що був виявлений факт неякісного ремонту дорожнього покриття в Петропавлівському районі - працівники департаменту зафіксували порушення технологій. Після цього голову району викликали до облдержадміністрації для пояснення ситуації, а підрядну організацію змусили виконати повторний ремонт.

Володимир Верхотурцев додав, що, у першу чергу, цього року будуть відремонтовані дороги на тих вулицях, на яких знаходяться соціальні об'єкти: дитячі садки, школи, лікарні та ін. Стоїть завдання забезпечити безперешкодний та комфортний під'їзд до цих закладів.

Цього року з обласного та місцевих бюджетів виділено 470 млн грн. на ремонт комунальних доріг. Вперше за останні кілька років Дніпропетровщина не отримала коштів на комунальні дороги від держави. Цього року заплановано відремонтувати 1,1 млн кв м дорожнього покриття, що в 2,5 рази більше, ніж торік.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...