App Store Google Play

На Дніпропетровщині відремонтують 50 доріг державного й місцевого значен

18.06.2015 15:24
На Дніпропетровщині відремонтують 50 доріг державного й місцевого значен

На сьогодні на Дніпропетровщині повністю завершено поточний ремонт на 3 дорогах державного значення, до середини липня будуть проведені роботи ще на 5. Після цього розпочнеться ремонт окремих найбільш ушкоджених ділянок доріг місцевого значення. Загалом цього року буде проведено ямковий ремонт на 50 дорогах державного та місцевого значення.

 

Про це розповів начальник управління інфраструктури Дніпропетровської облдержадміністрації Тимур Швець під час прес-конференції.

 

Наразі вже завершено ремонт найбільш ушкоджених ділянок на державних дорогах Дніпропетровськ – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка, Запоріжжя – Донецьк та Нікопольській трасі.

 

Закінчується ямковий ремонт на дорогах Дніпропетровськ – Миколаїв, Знам’янка – Луганськ – Ізварине, Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта, Кіровоград – Кривий Ріг – Запоріжжя та ін.

 

Роботи на цих дорогах державного значення будуть виконані до середини липня, потім розпочнуться роботи на дорогах місцевого значення.

 

Загалом цього року заплановано відремонтувати понад 200 тис кв метрів доріг загального (державного та місцевого) значення. На ямковий ремонт доріг цього року передбачено з державного бюджету 53 млн грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...