App Store Google Play

З відпочинку у Хорватії повернулися 127 дітей переселенців та вояків АТО

16.06.2015 16:25
З відпочинку у Хорватії повернулися 127 дітей переселенців та вояків АТО

З відпочинку у Хорватії на Дніпропетровщину повернулися 127 дітей переселенців та учасників АТО. З 1 до 13 червня вони відпочивали на курорті Макарська.

 

Гліб із Донецька ділиться враженнями про відпочинок. «Там було море, гарний готель і хороша компанія. На екскурсіях ми відвідали місцеву церкву – дізналися про її створення. Це я запам’ятав найбільше. І гори в Хорватії дуже красиві», - сказав він.

 

Батько Владислава – учасник АТО. З собою у Хорватію хлопець брав прапор України та подарував його хорватським дітям. На знак дружби отримав від них прапор Хорватії та привіз його до Дніпропетровщини. Найяскравіші спогади для Владислава – перемога його команди у дитячому футбольному турнірі та підводний світ Адріатичного моря.

 

 «Це лише маленька частина того, що ми можемо зробити для родин, чиї діти в такому юному віці побачили жахи війни, та були змушені покинути домівки. Учасники АТО сьогодні захищають мир у наших родинах. Тому держава має піклуватися про самих учасників АТО та їх сім'ї. Безкоштовний відпочинок дітей переселенців та учасників АТО має бути закріплений на законодавчому рівні. Саме з такою ініціативою виступив  голова облдержадміністрації Валентин Резніченко. Як тільки закон про оздоровлення цих категорій дітей буде прийнятий, ми зможемо відправити на відпочинок ще більше дітей», – сказав Віталій Литвин. За його словами, зараз оздоровлення дітей переселенців та учасників АТО відбувається за кошти обласного й місцевих бюджетів та за благодійні внески спонсорів.

 

Він також додав, що друга група – 150 дітей - вирушить у подорож до Хорватії вже на початку серпня.  

 

«Більшість дітей, які повернулися з Хорватії, були за кордоном вперше. Для них – це відкриття Європи. Ми впевнені, що це стане стимулом для дітей вивчати іноземні мови та пізнавати світ», - сказав радник голови облдержадміністрації Владислав Макаров.

 

Оздоровлення дітей у хорватії стало можливим завдяки співпраці облдержадміністрації зі Сплітсько-Далматинською областю цієї країни та дніпропетровським благодійним фондом «Допомога Дніпра». Спонсором гуманітарної акції виступив відомий хорватський футболіст Івица Пирич. Кілька років він грав за київський Арсенал і дуже полюбив нашу країну.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...