App Store Google Play

«Кіборгів» беруть під правове крило

15.06.2015 16:45
«Кіборгів» беруть під правове крило

В Україні зараз успішно здійснюється найбільший в країні проект з правової підтримки армійців. Що цікаво, потрапили під правову опіку сучасні українські герої - легендарні «кіборги» з донецького аеропорту, а також бійці, які пройшли горнило війни в околицях однієї з найтрагічніших і найбільш запеклих точок війни на сході України - у селищах Піски, Спартак і Дослідне.

Так, минулого тижня офіцери 93-ої окремої механізованої бригади віддячили правозахисну групу «СІЧ» і його співзасновника народного депутата України Андрія Денисенка пам'ятними грамотами за допомогу Збройним Силам України у отриманні посвідчень учасників бойових дій.

За допомогою активістів «Січі» вже 300 бійців однієї з найбільш воюючих бригад ВСУ змогли отримати посвідчення учасника бойових дій. Більше того, - правозахисники «Січі» пішли на безпрецедентний в Україні крок, - активісти взяли на піклування повністю всю бригаду. Так скоро очікується видача ще 1700 посвідчень її бійцям.

«Від імені бійців і командування 93 ОМБ висловлюємо вам щиру вдячність за дружню допомогу в зміцненні Збройних Сил України. У цей нелегкий час кожен патріот з гордістю розуміє, що він є частиною народу, нашого вільної і незалежної держави і ваша підтримка служить прикладом цього» - відзначило командування частини №2830.

«Щоб зрозуміти всю складність отримання статусу УБС для українських бійців, скажу що на кожного солдата в самих різних інстанціях МО і навіть Генштабу треба отримати до 15 довідок. Зрозуміло, що солдатам і офіцерам проходити всі ти бюрократичні випробування складно »- говорить директор правозахисної групи« Січ »Дмитро Рева.

«Про нашому ставленні до бійців української армії повинні говорити не красиві слова, а реальні справи. На жаль у високих кабінетах і в стінах парламенту війна не відчувається і держава не може повною мірою забезпечити їх права »- підкреслив народний депутат України Андрій Денисенко. Зараз, за ​​його словами, організація вже налагодила свою роботу на потік і може надати правову допомогу й іншим військовим підрозділам.

Посвідчення УБД передбачає отримання бійцями численних пільг, наприклад: безплатне одержання ліків, безплатне забезпечення санатарно-курортним лікуванням, 75-відсоткова знижка плати за користування житлом , безкоштовний проїзд у транспорті і т.д.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...