App Store Google Play

У Дніпродзержинську притісняють вчительку за "надмірну любов до України"

13.06.2015 11:23
У Дніпродзержинську притісняють вчительку за "надмірну любов до України"

Резонансне для міста Дніпродзержинська подія відбулася  12 червня в середній загальноосвітній школі №40 міста Дніпродзержинська. Кілька батьків учнів 6-А класу звинуватили викладача фізкультури Аллу Анатоліївну Помазанова в ... зайвому патріотизмі, якому, на їхню думку, не місце в російськомовній школі, повідомляє Событие.

Батьки та вчителі, налаштовані більш патріотично, дізналися, що Аллу Анатоліївну терміново викликали в школу, куди вже прибув представник управління освіти і науки Дніпродзержинської міськради Фіалко В.В. Занепокоївшись, що Аллу Анатоліївну просто "по-тихому" усунуть від керівництва 6-А класом, батьки звернулися за допомогою в ГО "Краще Разом" та газету "Событие".

"На шанованого нами викладача в Управління освіти і науки Дніпродзержинської міськради було направлено декілька кляуз за авторством пані Медведєвої - юриста ДДТУ та ще кількох батьків, яких вона "підбила", розповідають обурені батьки. - Їм не подобається, що вчитель говорить з учнями українською мовою, співає з ними державний гімн на уроках, використовує українську музику під час занять і одягається в одяг з українською символікою. Питається: в якийсь ми країні живемо? Як можна взагалі вживати термін "пропаганда української мови", - обурені батьки та вчителі.

Раніше своїми причіпками і скаргами батьки, які вважають що в російськомовній школі української символіки і патріотизму не місце, довели викладача до серцевого нападу, розповідають ті з батьків, які стали на захист Алли Анатоліївни. А ще раніше зі школи на деякий термін був знятий прапор України. До його зникнення привела скарга одного з жителів району, що не має ніякого відношення до школи взагалі.

"Чому на російськомовній школі висить прапор України?", - цікавився чоловік. Це питання стало причиною того, що прапор прибрали, кажуть викладачі. До подібної позиції керівництва школи призвело те, що вони не хочуть змішувати освітній процес і політику, розповідає вчитель української мови та літератури. "З якого дива любов до своєї країни і патріотизм - це політика?", - обурені батьки та педагоги.

Один з лідерів громадського об'єднання "Краще Разом" Максим Беспальчук і журналіст газети "Событие" прибули на місце якраз в той момент, коли викладача запросили "на килим". До слова, Аллі Анатоліївні довелося повертатися з лікарні ім. Мечникова, куди вона, як волонтер, доставляла памперси та футболки для бійців АТО. У першу чергу, громадський, батьки, вчителі та журналіст зіткнулися з непробивність секретаря та дверей директора.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...