App Store Google Play

Трійко "меблярів" два роки ошукували містян

12.06.2015 17:12
Трійко "меблярів" два роки ошукували містян

Шахраї ошукували містян, видурюючи у них гроші за виготовлення меблів. Злочинна схема діяла майже два роки, аж ось правоохоронці, до яких надійшли скарги від декількох городян, упіймали злочинців.

Двоє чоловіків під приводом виготовлення корпусної меблі брали у клієнтів передоплату у розмірі 50 % від вартості замовлених меблів і навіть уладали договори.

Згідно з умовами договору, замовник мав внести передоплату в розмірі 50% від вартості замовлення. В разі відсутності можливості внесення замовником передплати, йому пропонувалось на місці отримати кредитні кошти в одному з банків Дніпропетровська.

Відповідно до договору, меблі повинні були бути доставлені за два тижні, однак після закінчення визначеного строку "меблярі" зникали, а замовниики лишались без грошей і без меблів.

За шахрайські дії співробітниками міліції були встановлені троє громадян, віком від 32 до 34 років, які зізнались в скоєнні кримінального правопорушення.

Відповідно до чинного законодавства зловмисникам може загрожувати покарання у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...