App Store Google Play

Південмаш виготовлятиме пересувні казарми

11.06.2015 11:28
Південмаш виготовлятиме пересувні казарми

«Фонд оборони країни» представив інноваційну розробку для організації системи тилового забезпечення армії. Пересувна казарма, що представляє собою мобільний трансформований модуль, - спільний проект «Фонду оборони країни», компанії NewArk та "Південного машинобудівного заводу".

«Цей проект спрямовано на зміну системи дислокації, базування і забезпечення українських військ, - наголосив голова «Фонду оборони країни» Павло Хазан. - Ми повинні кардинально міняти відношення до наших солдатів та офіцерів».

При розробці модуля конструктори враховували вимоги приписів штабів армій НАТО, а також актуальні потреби сучасної української армії, в першу чергу, забезпечення більшої мобільності військових підрозділів, покращення умов розміщення бійців і побудову єдиної структури тилового забезпечення армії в цілому.

Мобільні трансформовані модулі можуть виступати базою для цілого ряду об'єктів: штабних приміщень, польових шпиталів, складів озброєння, господарчих приміщень, кімнат для проведення тренінгів тощо. В рамках проекту, окрім казарми, буде зроблено ще два модуля, їх призначення наразі узгоджується з військовими. Після проведення польових випробувань і аналізу необхідних доробок пересувну казарму, як і всі інші розробки «Фонду оборони країни», буде передано для забезпечення потреб оборони держави.

Як розповів головний конструктор компанії NewArk Вадим Бєляєв, модуль може функціонувати як цілком автономно в польових умовах, так і підключатися до існуючих мереж. Технологія виробництва забезпечує комфортні умови проживання при температурі від - 40 до + 40 ̊С. При транспортуванні модуль представляє собою стандартний 40-футовий контейнер, площина якого при розгортанні збільшується до 65-80 м². Таким чином, для його перевезення можна задіяти будь-яку транспортну інфраструктуру, а для розгортання модулю, навіть в польових умовах, потрібно близько 60 хв.

За словами голови правління «Фонду оборони країни», вартість пілотного проекту - трохи більше 1 млн гривень. Створення мобільної казарми було профінансовано благодійниками «Фонду», але в подальшому мова повинна йти про державне замовлення.

«Якби керівництво Міноборони частіше відвідувало армійські намети, в яких зараз перебувають наші бійці, впевнений, що сума в 1 млн гривень не здалася б їм значною, - зазначив Павло Хазан. - Сьогодні ми продемонстрували, що такі масштабні проекти можна реалізовувати в України, силами українських компаній, а масове виробництво, звичайно ж, знизить собівартість модуля».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...