App Store Google Play

До виборів на Дніпропетровщині з’явилися «соціальні маршрутки»

11.06.2015 14:22
До виборів на Дніпропетровщині з’явилися «соціальні маршрутки»

Досвід виборчої гречки, успішно перевірений кілька разів на столичних виборах, не лишає у спокої регіональні політичні сили. Зокрема, на Дніпропетровщині ВГО «Громадська сила» в особі її лідера Загіда Краснова запустили маршрути соціальних автобусів, вартість проїзду в яких складає всього одну гривню.

Краснов небезпідставно заявив під час презентації проекту, що у Дніпропетровську вартість проїзду в маршрутках необґрунтовано завищена, адже навіть дві зупинки в стареньких розвалених бусах, набитих стоячими пасажирами, обходяться городянам у 5-6 гривень.

Водночас, громадські експерти, які досліджували складові собівартості проїзду, вважають, що одна гривня – тариф дотаційний і нереальний. Таким чином, вважають місцеві політологи, лідер «Громадської сили» намагається своєрідно підкупити виборців у Дніпропетровську та Нікополі, замість гречки купуючи їм дешевий проїзд. В більшості своїй скептики стверджують, що «соціальні маршрутки» зникнуть наступного дня після місцевих виборів наприкінці жовтня.

В даний час «соціальні автобуси» запущені на п’яти маршрутах:

1. ж / м Тополя-3 - ж / м Тополя-2 - Запорізьке шосе - ж / м Тополя-1 - Підстанція (ТЦ «Даффі») - вул. Титова (ТЦ «Апполо») - вул. Робоча (Центральна прохідна ЮМЗ).

2. вул. Каруни( «АТБ») - пр. Воронцова - Центральний міст - вул. Коцюбинського - вул. Глінки (вул. Миронова).

3. вул. Метробудівників («АТБ») - вул. Набережна Заводська - вул. Павлова - вул. Булигіна (Центральний автовокзал) - Залізничний вокзал (станція метро).

4. м Нікополь, зупинка «Б. Хмельницького» - зупинка «Центральний ринок» - зупинка «ЦУМ» - зупинка «Центральна прохідна ПТЗ»- зупинка «3-я ділянка».

5. м Нікополь, зупинка «сел. Північне» - зупинка «мікрорайон Жуковського» - зупинка «мікрорайон Ізюмського" - зупинка «Автовокзал» - зупинка «ЦУМ» - зупинка «медсанчастина ПТЗ».

Як би там не було, а подібні дії однієї з політичних сил акцентують увагу на суттєвій проблемі Дніпропетровщини – вкрай високих тарифах на громадські перевезення і відсутності контролю влади за встановленням тарифів. Подекуди ж місцева влада не захищає громадян від свавілля перевізників, а відверто лобіює їх інтереси в отриманні надприбутків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...