App Store Google Play

Дніпропетровськ виступає проти недоторканих

11.06.2015 09:58
Дніпропетровськ виступає проти недоторканих

Дніпропетровські активісти об'єдналися в громадський рух «Громадяни проти недоторканих», головною метою якого є протидія недобросовісній роботі суддів.

На створення такого руху активістів, за їх словами, спонукала відсутність реформ і те, що досі народ не бачить з боку влади жодного руху в реформуванні країни, як це декларувалося під час Революції Гідності на Майдані.

Для того, щоб реформи в країні почалися, головною реформою має стати  судова, адже щойно в Україні запрацюють суди, одразу почнеться реорганізація не лише судової, а й слідчої системи.  

 

Активісти руху ініціюють законопроект про внесення поправок до Закону України «Про судоустрій і статус суддів», які покликані посилити контроль за профпридатністю слуг Феміди:

«Мета нашого руху - простимулювати депутатський корпус щодо внесення поправки в Закон України «Про судочинство і статус суддів». Ми вважаємо, що якщо протягом року суд вищої інстанції оскаржить 5 рішень, прийнятих суддею, то цей суддя автоматично повинен позбавлятися можливості працювати суддею на строк до 10 років. Якщо сьогодні суддям встановити обмеження на прийняття неправосудних рішень, то кожен з них буде думати про те, що він наближається до точки неповернення, коли вичерпується його ліміт права на помилку, що в кінцевому підсумку приведе його до втрати суддівської мантії», - говорять активісти

 

Починаючи з 16 червня активісти проведуть цілу низку масових акцій під стінами районних судів Дніпропетровська, на які запрошують усіх дніпрян.

Перша акція пройде під стінами Красногвардійського районного в місті Дніпропетровську суду,  голова якого фігурує в кількох кримінальних провадженнях.

Крім того, по Дніпропетровську будуть встановлені намети руху «Громадяни проти недоторканних», куди можуть звертатися громадяни, які постраждали від неправомірних дій суддів.

Наразі законопроект знаходиться на апробації експертів і буде поданий до парламенту після ретельної юридичної експертизи.

З усіх питань громадяни можуть звертатися на «гарячу лінію» руху (067) -245-90-90.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...