App Store Google Play

Учасникам АТО надаватимуть допомогу у спеціально створеному Центрі

10.06.2015 19:07
Учасникам АТО надаватимуть допомогу у спеціально створеному Центрі

Найближчими днями у приміщенні Дніпропетровської облдержадміністрації почне працювати Єдиний центр допомоги учасникам АТО та членам їх сімей. Його завдання – надання не тільки інформаційної підтримки, а й практичної допомоги у вирішенні соціальних, медичних, юридичних та інших питань.

«Кожен з бійців АТО повинен отримувати кваліфіковану оперативну допомогу у вирішенні питань, пов’язаних із статусом учасника бойових дій. Єдиний центр супроводжуватиме кожне питання до його позитивного вирішення. При кожній райдержадміністрації також будуть визначені відповідальні за цю роботу. Учасники АТО тепер мають реальну можливість швидко скористатися своїми законними правами та пільгами у повному обсязі», - заявив голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко.

За словами очільника області, про роботу цього Центру повідомлять всім волонтерським організаціям та органам соцзахисту регіону.

Радник голови ОДА Іван Начовний зазначив, що бійці та їх сім’ї стикаються з одними й тими ж проблемами - отримання посвідчень учасника бойових дій, призначення пільг, надання земельних ділянок тощо. «Я сам демобілізований і провів рік на війні. Моя сім'я весь цей час прожила без мене, я багато спілкуюся з іншими хлопцями. На своєму досвіді знаю, де є проблеми, маю пропозиції щодо їх вирішення», - розповів Іван Начовний.

Він додав, що одна з головних задач Центру – виробити універсальні алгоритми, які дозволять швидко та без перепон вирішувати найрозповсюдженіші проблеми бійців АТО та їх сімей.

«Центр буде не лише інформаційним. Ми будемо надавати конкретну допомогу, щоб запобігти накопиченню проблем. Для мене було приємним сюрпризом, що облдержадміністрація активно взялася допомогти у вирішенні цих завдань», - сказав він.

За словами Івана Начовного, в майбутньому досвід Дніпропетровщини щодо створення Центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям зможуть використовувати інші області країни.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...