App Store Google Play

Фестиваль «Жити здорово»: рекорд, розваги і концерт

05.06.2015 16:13
Фестиваль «Жити здорово»: рекорд, розваги і концерт

На Дніпропетровщині встановлять рекорд України з одночасних занять вправами WorkOut. Станеться це під час благодійного фестивалю  «Жити здорово», який відбудеться 6 червня в парку Глоби.

Кошти, зібрані від спонсорської підтримки фестивалю, будуть передані на допомогу дітям АТО, дітям-сиротам, школам, які беруть участь у проекті «Школа - мій рідний дім».

Об 11:00 на центральному майданчику парку  Глоби відбудеться флеш-моб за участю спортсменів. Тут вперше в світі на брусах завдовжки 50 м буде встановлено рекорд України з одночасних занять вправами WorkOut. Реєстрацію рекорду проведе міжнародна організація Street WorkOut.

Крім того, під час фестивалю відбудуться змагання з STREET WORKOUT, молодіжний форум, на якому будуть підбиті підсумки конкурсу «Успішний Я», «Здоровий Я», відбудеться нагородження переможців конкурсу «Школа своїми руками». Зі школярами зустрінуться відомий меценат та волонтер Тимофій Нагорний та засновник WORKOUT в Україні Денис Мінін.

Також для всіх бажаючих спортсмени проведуть майстер-класи з різних видів бойових мистецтв, аматорські змагання з флорболу, на відвідувачів чекають виступи творчих колективів Дніпропетровська, майстер-класи з народної творчості, ярмарок-продаж товарів українських виробників.

Фестиваль завершиться святковим концертом о 17:00. Для жителів та гостей міста виступатимуть Ярмак, Олексій Кузнєцов, YarosLove, ТОЇЯ, Натоліч та інші творчі колективи та виконавці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...