App Store Google Play

Дніпропетровщина відправила на реабілітацію до Литви ще трьох бійців АТО

04.06.2015 14:19
Дніпропетровщина відправила на реабілітацію до Литви ще трьох бійців АТО

Литва продовжує приймати на реабілітацію українських військових, які отримали поранення в зоні АТО. Цього разу до військового реабілітаційного центру Друскінінкай відправилося троє бійців. Крім того, сьогодні 5 військовослужбовців після лікування повернуться з Литви до Дніпропетровська.

Така допомога пораненим стала можливою завдяки домовленостям Дніпропетровської ОДА з Почесним Консульством Литовської Республіки в Дніпропетровську.

Старший лейтенант Андрій Іванович служив в Авдіївці. Поранення отримав 8 лютого при обстрілі блокпоста артилерійським вогнем.

«Лікувався в Черкаському військовому госпіталі, потім за місцем проживання в Кривому Розі. Зараз необхідне відновлення нервової системи, пам'яті, адже був струс мозку», - розповів він.

Радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин зазначив, що потреба в реабілітації наразі дуже велика.

Лише у цьому році Литва прийняла на реабілітацію 20 бійців, а загалом протягом року країна готова прийняти близько 50 українських військових.

Нагадаємо, що загалом із залученням допомоги європейських країн та благодійних фондів протягом 2014-2015 років з медзакладів Дніпропетровщини на лікування та реабілітацію до Естонії, Латвії, Литви, Польщі та Німеччини було направлено понад 130 бійців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...