App Store Google Play

Корбан і Денисенко люстрували голову Новомосковської РДА

03.06.2015 17:14
Корбан і Денисенко люстрували голову Новомосковської РДА

Народний депутат Андрій Денисенко та кандидат у народні депутати, екс-заступник голови Дніпропетровської ОДА Геннадій Корбан провели люстрацію голови Новомосковської районної держадміністрації Павла Селіхова.

 

Останній, хоч і призначений на посаду постановою голови держави, офіційно представлений не був, хоча вже активно виконує обов’язки і підписує папери у кабінеті голови РДА.

 

На думку членів Громадського люстраційного комітету, призначений Президентом Петром Порошенко голова Новомосковської районної державної адміністрації Павло Селіхов не має морального права займати цю посаду і повинен бути люстрований.

 

Як зазначили люстратори, Павло Селіхов приховав факт від Президента України у своїй автобіографії факт роботи в ТВК від регіоналів, а також має задокументовані факти фальсифікацій на користь колишнього голови Дніпропетровської ОДА Нестеренка.

 

Геннадій Корбан у присутності правоохоронців, працівників СБУ та громадських активістів зачитав чиновнику перелік його зловживань і порушень закону, зокрема під час виборів 2010 та 2014 років, коли Селіхов був головою місцевої виборчої комісії від Партії регіонів.

 

В процесі спілкування на колишньому регіоналові, а раніше - комуністові був помічений подарунковий годинник з георгіївською стрічкою. Коли активісти попросили показати годинник на камеру, голова райдержадміністрації спочатку сказав, що придбав його лише вчора, далі сховав його до кишені, а потім взагалі викинув.

 

В процесі спілкування з громадськими активістами та депутатами пан Сухенко робив спроби втекти через задній вхід та спровокувати бійку, аби виставити себе жертвою насильства. Втім, обійшлося без сутичок.

 

Своєї провини фальсифікатор виборів не визнав і вимоги люстраторів «провокацією проти нормального ходу справ», відтак добровільно йти у відставку відмовився.

 

Андрій Денисенко в свою чергу пообіцяв, що ситуацію без уваги не полишить.

 

«Я підготую офіційне депутатське представлення до Президента Петра Порошенка щодо приховання фактів біографії Павла Селіхова, які унеможливлюють його перебування на цій посаді з вимогою переглянути його призначення. Людина з таким політичним бекграундом не має права працювати на відповідальній посаді у прифронтовій області», - підсумував ситуацію народний депутат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...