App Store Google Play

Дніпропетровський військовий шпиталь повернули державі

02.06.2015 12:59
Дніпропетровський військовий шпиталь повернули державі

Завдяки діям Геннадія Корбана майно, будівлі і територія військового госпіталю в Дніпропетровську повернуті у державну власність.

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомив сам Корбан.

«Тепер це майно повернулося в держвласність. Рішення суду у мене на руках», - зазначив екс-заступник губернатора Дніпропетровської області.

Корбан додав, що таке негативне явище як рейдерство має свій зворотній бік, адже Генеральна прокуратура вже неодноразово зверталася з позовами щодо повернення в держвласність даного об'єкта, але всі суди з цього питання було програно.

«Всі ці аргументи були порожнім місцем на тлі досвіду професійного рейдера. Я знав, що продавлю цей суд... З одного боку рейдерство це негативне явище, але іноді «зворотна сторона» допомагає повернути госпіталь державі. І все - в рамках закону», - заявив Корбан.

Він нагадав, як військовий госпіталь у Дніпропетровську у свій час потрапив у власність російського «ВТБ Банку»: він був проданий Міністерством оборони за ціною, що не відповідає реальній вартості, а слідом за цим, після банкрутства самого покупця, територія госпіталю опинилася в заставі у банку.

«У якийсь момент ми зрозуміли, що військовий госпіталь в центрі міста не наш, він тепер «російський». Тоді мені повідомили, що біля стін госпіталю з'явилася виконавча служба з представниками російського «ВТБ Банку». Прийшли вилучати за борги - понад 10 тис кв. м. нерухомості і близько 4 га землі в центрі міста. Загалом весь госпіталь», - ділиться спогадами політик.

За словами Корбана, юристи, представники прокуратури та співробітники Фонду держмайна запевняли його, що повернення госпіталю в держвласність неможливо.

З цього приводу Корбан також пожартував, що готовий провести всім державним чиновникам майстер-клас за темою «зворотна сторона рейдерства».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...