App Store Google Play

Ярош обіцяє виконувати всі розпорядження ЗСУ

31.05.2015 10:31
Ярош обіцяє виконувати всі розпорядження ЗСУ

Правий сектор зараз виконує всі накази Генерального штабу і у майбутньому буде виконувати усі розпорядження керівництва Збройних Сил. Про це заявив нардеп, лідер «Правого сектору» Дмитро Ярош, повідомляє Генштаб ЗСУ.

«Щодо нашої співпраці зі Збройними Силами, ... за всю війну у нас не було ніяких проблем з армійцями. Наші люди – по суті громадяни, які на волонтерських засадах воювали проти ворога – завжди вважали себе частиною української армії», – зазначив він.

«Зараз триває своєрідне формальне узаконення цієї діяльності. Так, на бази наших підрозділів призначені контррозвідники. У нас, зокрема, організоване відповідальне зберігання зброї, боєприпасів і всього, що потрібно для ведення бойових дій за Україну. У нас налагоджені стосунки із Генштабом, і з керівництвом секторів, і з командуванням бойових частин», – зазначив Ярош.

Також, за його словами, є погоджена своєрідна дорожня карта співпраці.

«Крім того, у Верховній Раді зареєстрований законопроект про Добровольчий український корпус», – зауважив Ярош.

Нагадаємо, 28 квітня стало відомо, що підрозділи 95-ї аеромобільної та 25-й парашутно-десантної бригад намагалися заблокувати і роззброїти бійців "Правого сектору" на Дніпропетровщині.

3 травня Міноборони заявило про завершення переговорів про перехід "Правого сектору" до ЗСУ.

9 травня «Правий сектор» повідомив про можливий розгін Збройними Силами його навчальної бази в Десні. У Генштабі заперечили таку інформацію.

Також нагадаємо, що 14 травня Ярош запевнив, що керівництво Добровольчого українського корпусу та силових відомств під час зустрічі домовилося про взаємодію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...