App Store Google Play

Найдорожча в Україні черешня - на дніпропетровській "Озерці"

29.05.2015 14:51
Найдорожча в Україні черешня - на дніпропетровській "Озерці"

На поточному тижні на більшості оптових ринках України почався сезон реалізації черешні. Ціна коливається від 20 до 60 грн/кг.

Про це повідомляють аналітики проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти» з посиланням на дані свого щоденного моніторингу.

Так, на ринку Львова цю ягоду оптом сьогодні можна купити за 20-32 грн/кг (0,81-1,29 євро/кг). Однак необхідно додати, що в аналогічний торішній період черешня на львівському ринку «Шувар» коштувала в середньому в 1,7 рази дешевше, ніж зараз.

На ринку «Копані» в Херсонській області зазначена ягода надходить у продаж по 20-25 грн/кг (0,81-1,01 євро/кг), а це в середньому на третину дорожче, ніж наприкінці весни 2014 року.

Найбільш високі ціни на черешню на даний момент спостерігаються на ринку «Озерка» в Дніпропетровську. Сьогодні тут цю ягоди продавці готові відвантажувати в середньому по 60 грн/кг (2,42 євро/кг), а це втричі дорожче, ніж роком раніше.

За інформацією проекту, на сьогоднішній день продажі ягоди ведуться невеликими партіями. Більш масово черешня почне надходити на ринок уже з наступного тижня, що, за словами експертів проекту, неминуче спричинить за собою зниження цін.

Нагадаємо, українські переробники купують вишню на зовнішніх ринках через недостатню її пропозицію як сировини на внутрішньому ринку. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...