App Store Google Play

Найдорожча в Україні черешня - на дніпропетровській "Озерці"

29.05.2015 14:51
Найдорожча в Україні черешня - на дніпропетровській "Озерці"

На поточному тижні на більшості оптових ринках України почався сезон реалізації черешні. Ціна коливається від 20 до 60 грн/кг.

Про це повідомляють аналітики проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти» з посиланням на дані свого щоденного моніторингу.

Так, на ринку Львова цю ягоду оптом сьогодні можна купити за 20-32 грн/кг (0,81-1,29 євро/кг). Однак необхідно додати, що в аналогічний торішній період черешня на львівському ринку «Шувар» коштувала в середньому в 1,7 рази дешевше, ніж зараз.

На ринку «Копані» в Херсонській області зазначена ягода надходить у продаж по 20-25 грн/кг (0,81-1,01 євро/кг), а це в середньому на третину дорожче, ніж наприкінці весни 2014 року.

Найбільш високі ціни на черешню на даний момент спостерігаються на ринку «Озерка» в Дніпропетровську. Сьогодні тут цю ягоди продавці готові відвантажувати в середньому по 60 грн/кг (2,42 євро/кг), а це втричі дорожче, ніж роком раніше.

За інформацією проекту, на сьогоднішній день продажі ягоди ведуться невеликими партіями. Більш масово черешня почне надходити на ринок уже з наступного тижня, що, за словами експертів проекту, неминуче спричинить за собою зниження цін.

Нагадаємо, українські переробники купують вишню на зовнішніх ринках через недостатню її пропозицію як сировини на внутрішньому ринку. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Сьогодні хочу відкрити про себе декілька страшних таємниць. Я – з тих, хто замовляє каву українською, не купляє на касі пластикові пакети, підтримує Січеславську, а ще я - віруюча людина.Я завжд...
Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...