App Store Google Play

Пораненого кіборга відпустили під заставу

28.05.2015 13:23
Пораненого кіборга відпустили під заставу

Апеляційний суд міста Києва 28 травня розглянув апеляційну скаргу адвокатів Правозахисної групи «СІЧ» щодо тримання під вартою пораненого кіборга Дмитра Канівця.

Суд задовольнив скаргу частково і вирішив змінити запобіжний захід - замість тримання під вартою Канівця відпущено під заставу в розмірі 97000 гривень.

Нагадаємо, Дмитро Канівець - доброволець, один з кіборгів, який захищав Донецький аеропорт, де і був тяжко поранений. Маючи на руках трьох дітей і очікуючи ще двійню, він пішов добровольцем в АТО, коли його туди ніхто не кликав. Цим він відразу ж перетворив свою вагітну дружину в волонтера. Діма вже готувався отримати офіційний статус учасника бойових дій, проте в рамках так званої «справи Січі» був затриманий прямо на лікарняному ліжку разом з кількома іншими добровольцями за сфальшованим звинуваченням у бандитизмі та убивстві.

На разі разом з Дмитром заарештовані 13 добровльців - учасників бойових дій. Всі вони проходять за політично-вмотивованим звинуваченням, мета якого - очорнення добрвольчого руху та так званої "команди Коломойського" з боку силових структур.

На час подій, що лягли в основу кримінального провадження, і відбулися за кілька сот кілометрів від Дніпропетровська, Канівець знаходився в лікарні, де очікував зняття апарату Єлізарова. Замість лікування та реабілітації кіборг опинився спочатку в Маріупольському РВВС, потім у СІЗО, а останні тижні провів у легендарному Лук'янівського СІЗО міста Києва.

16 травня Печерський районний суд міста Києва вже розглядав клопотання про звільнення Канівця, який потребує термінового хірургічного втручання і має вагітну дружину, під заставу. Втім, патріота залишили під вартою.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...