App Store Google Play

КБ "Південне" компенсувало розрив з РФ новими контрактами

28.05.2015 14:56
КБ "Південне" компенсувало розрив з РФ новими контрактами

ДКБ "Південне" (КБП, Дніпропетровськ), відомий у світі український розробник реактивного ракетного озброєння, компенсувало розрив кооперації щодо військово-технічної співпраці (ВТС) із РФ новими проектами, повідомив генеральний директор - генеральний конструктор ДКБ "Південне" (КБП, Дніпропетровськ) Олександр Дегтярев.

"На виконання відповідного минулорічного рішення РНБО та президента, в сучасних умовах КБП відмовилося від реалізації проектів, які забезпечувалися в рамках ВТС із РФ", - підтвердив генконструктор в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

За словами О.Дегтярева, ще кілька років тому ВТС із РФ була вагомою частиною портфеля замовлень КБП.

"І розрив цієї кооперації був би якщо не трагедією, то значною втратою. Сьогодні це теж втрата, але вона вже компенсована іншими проектами і замовленнями", - сказав він, зазначивши: "Щороку ми запускаємо нові проекти".

Як уточнив генконструктор, у період з 2010 до 2015 року чисельність штату КБП зросла на 600 осіб до 5100 осіб, обсяг робіт - в 1,7 раза. При цьому кількість партнерів у внутрішньоукраїнській кооперації, за його даними, зросла на 65%, нині в роботі 233 угоди.

Восени 2014 року під час міжнародної авіакосмічної виставки "Аіиасвіт-XXI" КБП презентувало "Грім" з крилатою ракетою (КР) "Шуліка", який відповідає вимогам РКРТ ОТРК.

За даними з відкритих джерел, раніше підприємства ракетно-космічної галузі України забезпечували продовження термінів експлуатації ракетного комплексу 15П118М (Міжконтинентальна балістична ракета РС-20В, за західною класифікацією SS-18, "Сатана" - ІФ), що на озброєнні Ракетних військ стратегічного призначення, розробки ДКБ "Південне" і виробництва "Південмаш" (Дніпропетровськ).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...