App Store Google Play

Філатов: особистість Берези - великий біль і велике розчарування

28.05.2015 17:44
Філатов: особистість Берези - великий біль і велике розчарування

Народний депутат Борис Філатов відмовився в інтерв’ю виданню «Обозреватель» підтвердити чи спростувати факти, викладені у розслідуванні журналістки сайту Тетяни Заровної, стосовно його колишнього соратника по Штабу національного захисту, а нині – колеги по парламенту Юрія Берези.

«У цій ситуації я хотів би скористатися фразою «без коментарів». Для мене особистість пана Берези - великий біль і велике розчарування. І я не особливо хотів би розвивати цю тему», - заявив Філатов виданню.

Водночас він навів кілька випадків, про які йому стало відомо, коли підлеглі Берези займалися протиправною діяльністю, зокрема мародерством та супроводом рейдерських захоплень.

Не обійшов увагою народний депутат і скандал навколо контрабанди в зону АТО, який вилився у вбивство офіцера СБУ.

«У нас є ситуація з розстрілом у Волновасі офіцера СБУ громадянином Гордєєвим. А всі інші заяви, які глава СБУ зробив на своєму брифінгу, - це речі не пов'язані. Гордєєв служив у батальйоні «Дніпро», але після махінацій з документами він заднім числом пропав з числа особового складу. Хто справив махінації з документами - слідство має розібратися. За словами моїх колег, яким я схильний довіряти, у бійців, які з'ясовували стосунки зі співробітниками СБУ, було на руках 8 автоматів, зареєстрованих за «Дніпром». У результаті - після вбивства - пропав журнал видачі зброї, він був переписаний, і в підсумку виявилося, що ці автомати пропали десь в Іловайську», - повідомив Борис Філатов.

На його думку, слідство має розібратися, чи був переписаний цей журнал чи ні, а також з’ясувати, чи не були «герої», які прославилися в протистоянні з правоохоронцями,на момент протистояння самі міліціянтами.

Народний депутат не виключає, що керівництво «Дніпра», зокрема Юрій Береза, покривало цих бійців, а тепер їх просто кинуло, рятуючи свою шкуру.

«Я вважаю, що пан Береза має якомога швидше якось відреагувати на звинувачення у статтях пані Заровної. Бо чим довше він мовчить, тим гірше враження складається», - резюмував своє бачення ситуації Філатов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...