App Store Google Play

Філатов: особистість Берези - великий біль і велике розчарування

28.05.2015 17:44
Філатов: особистість Берези - великий біль і велике розчарування

Народний депутат Борис Філатов відмовився в інтерв’ю виданню «Обозреватель» підтвердити чи спростувати факти, викладені у розслідуванні журналістки сайту Тетяни Заровної, стосовно його колишнього соратника по Штабу національного захисту, а нині – колеги по парламенту Юрія Берези.

«У цій ситуації я хотів би скористатися фразою «без коментарів». Для мене особистість пана Берези - великий біль і велике розчарування. І я не особливо хотів би розвивати цю тему», - заявив Філатов виданню.

Водночас він навів кілька випадків, про які йому стало відомо, коли підлеглі Берези займалися протиправною діяльністю, зокрема мародерством та супроводом рейдерських захоплень.

Не обійшов увагою народний депутат і скандал навколо контрабанди в зону АТО, який вилився у вбивство офіцера СБУ.

«У нас є ситуація з розстрілом у Волновасі офіцера СБУ громадянином Гордєєвим. А всі інші заяви, які глава СБУ зробив на своєму брифінгу, - це речі не пов'язані. Гордєєв служив у батальйоні «Дніпро», але після махінацій з документами він заднім числом пропав з числа особового складу. Хто справив махінації з документами - слідство має розібратися. За словами моїх колег, яким я схильний довіряти, у бійців, які з'ясовували стосунки зі співробітниками СБУ, було на руках 8 автоматів, зареєстрованих за «Дніпром». У результаті - після вбивства - пропав журнал видачі зброї, він був переписаний, і в підсумку виявилося, що ці автомати пропали десь в Іловайську», - повідомив Борис Філатов.

На його думку, слідство має розібратися, чи був переписаний цей журнал чи ні, а також з’ясувати, чи не були «герої», які прославилися в протистоянні з правоохоронцями,на момент протистояння самі міліціянтами.

Народний депутат не виключає, що керівництво «Дніпра», зокрема Юрій Береза, покривало цих бійців, а тепер їх просто кинуло, рятуючи свою шкуру.

«Я вважаю, що пан Береза має якомога швидше якось відреагувати на звинувачення у статтях пані Заровної. Бо чим довше він мовчить, тим гірше враження складається», - резюмував своє бачення ситуації Філатов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...