App Store Google Play

Дніпропетровщина другий місяць поспіль нарощує обсяги виробництва

28.05.2015 15:40
Дніпропетровщина другий місяць поспіль нарощує обсяги виробництва
У березні Дніпропетровщина реалізувала промислової продукції на 25,1 млрд грн - це на третину більше, ніж за аналогічний період минулого року. У квітні очікується не менший показник, адже промисловці регіону наростили об'єми промислового виробництва у порівнянні з березнем на 0,4%.

«У березні Дніпропетровщина реалізувала на третину більше промислової продукції, ніж минулого року. Згідно зі статистикою, наш один регіон з початку року реалізував промислової продукції таку ж кількість як 14 регіонів України разом. Показники промислового виробництва квітня значно перевищують показники березня. Є тенденція до стабілізації ситуації», - наголосив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Віктор Сергєєв.

У квітні промисловці Дніпропетровщини виготовили 728 тис тонн чавуну, що на 10% перевищує показники березня, 853 тис тонн сталі, що на 8,4% більше ніж у березні, 747 тис тонн прокату, що на 24,5% перевищує минуло місячні показники, 4,4 млн тонн концентрату, що більше на 6,8%.

Промисловці Дніпропетровщини, зокрема коксовики, підвищують можливості свого виробництва для того, щоб хоча б частково компенсувати зупинені підприємства Донецької та Луганської областей.

За 4 місяці 2015 року коксовики Дніпропетровщини виготовили 1,3 млн тонн коксу, що майже на 16% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Це дозволило наростити обсяги виробництва Дніпровському металургійному комбінату ім. Дзержинського, який у березні був вимушений знизити виробництво через брак коксу, що постачався з Алчевську. Зокрема, вже у квітні ДМК ім. Дзержинського вдалося перевищити показники березня з виробництва чавуну на 91,3%, сталі - на 85,5%, прокату більш ніж вдвічі.

Завдяки модернізації та пошуку нових ринків збуту відновлює обсяги виробництва Євраз ДМЗ ім. Петровського. Зокрема, у квітні завод перевищив показники березня у виробництві чавуну (на 5,1%) та сталі (на 3,8%).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...