App Store Google Play

Дніпропетровщина другий місяць поспіль нарощує обсяги виробництва

28.05.2015 15:40
Дніпропетровщина другий місяць поспіль нарощує обсяги виробництва
У березні Дніпропетровщина реалізувала промислової продукції на 25,1 млрд грн - це на третину більше, ніж за аналогічний період минулого року. У квітні очікується не менший показник, адже промисловці регіону наростили об'єми промислового виробництва у порівнянні з березнем на 0,4%.

«У березні Дніпропетровщина реалізувала на третину більше промислової продукції, ніж минулого року. Згідно зі статистикою, наш один регіон з початку року реалізував промислової продукції таку ж кількість як 14 регіонів України разом. Показники промислового виробництва квітня значно перевищують показники березня. Є тенденція до стабілізації ситуації», - наголосив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Віктор Сергєєв.

У квітні промисловці Дніпропетровщини виготовили 728 тис тонн чавуну, що на 10% перевищує показники березня, 853 тис тонн сталі, що на 8,4% більше ніж у березні, 747 тис тонн прокату, що на 24,5% перевищує минуло місячні показники, 4,4 млн тонн концентрату, що більше на 6,8%.

Промисловці Дніпропетровщини, зокрема коксовики, підвищують можливості свого виробництва для того, щоб хоча б частково компенсувати зупинені підприємства Донецької та Луганської областей.

За 4 місяці 2015 року коксовики Дніпропетровщини виготовили 1,3 млн тонн коксу, що майже на 16% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Це дозволило наростити обсяги виробництва Дніпровському металургійному комбінату ім. Дзержинського, який у березні був вимушений знизити виробництво через брак коксу, що постачався з Алчевську. Зокрема, вже у квітні ДМК ім. Дзержинського вдалося перевищити показники березня з виробництва чавуну на 91,3%, сталі - на 85,5%, прокату більш ніж вдвічі.

Завдяки модернізації та пошуку нових ринків збуту відновлює обсяги виробництва Євраз ДМЗ ім. Петровського. Зокрема, у квітні завод перевищив показники березня у виробництві чавуну (на 5,1%) та сталі (на 3,8%).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...