App Store Google Play

Міські депутати відмовились підвищити зарплату меру і заступникам

27.05.2015 11:55
Міські депутати відмовились підвищити зарплату меру і заступникам

Депутати Дніпропетровської міської ради відмовились підтримати рішення «Про умови оплати праці міського голови, секретаря міської ради, першого заступника міського голови, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів та керуючого справами виконкому міської ради».

Відповідний проект, який вже вдруге вносився на розгляд сесії (минулого разу був виключений з порядку денного), був підтриманий лише 49 з з 80 присутніх у залі депутатів за необхідного мінімуму в 61 голос.

В ході обговорення голова фракції «Солідарність – Блок Петра Порошенка» Каміль Примаков наголосив на неприпустимості прийняття таких «необґрунтованих, передчасних і блюзнірських» рішень.

«Може слід спочатку підняти зарплати вчителям, лікарям та іншим бюджетникам, а потім вже – чиновникам?», - обурився голова президентської фракції.

Опонуючи Примакову, позафракційний депутат Фанигін зауважив, що «Жодна людина із зарплатою в 1500 гривень може нормально виконувати свої обов’язки».

Втім, Примаков переконав зібрання вагомим аргументом: «Жоден мер,заступник чи високопосадовий чиновник не звільнився через те, що в нього маленька зарплата!».

Після цього обговорення припинилося і депутати залишили зарплату керівництва міськради на попередньому рівні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...