App Store Google Play

Фракція ББП наполягає на забороні алкоголю біля шкіл і коледжів

27.05.2015 09:42
Фракція ББП наполягає на забороні алкоголю біля шкіл і коледжів

До розгляду на 64-ій черговій сесії Дніпропетровської міської ради депутатською фракцією «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» запропоновано внести зміни та доповнення до рішення від 28.12.2009 № 55/53 «Про заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів біля загальноосвітніх навчальних і дошкільних закладів, центрів виховання дітей, ПТУ та ВНЗ I-II рівнів акредитації»

 

Каміль Примаков, голова дніпропетровської міської фракції «Солідарність» - Блок Петра Порошенка»: «В прийнятому в 2009 року рішення про заборону алкогольних та слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів у парках, у скверах, біля загальноосвітніх навчальних і дошкільних закладів, центрів виховання дітей, ПТУ та ВНЗ I-II рівнів акредитації в радіусі 300 метрів не було включено пиво до переліку заборонених до продажу товарів. Ми додаємо пиво до заборонених до продажу товарів. Також  цим рішенням ми включаємо обов’язковий пункт у договори із підприємцями, що займаються торгівельною діяльністю на території парків, про заборону продажу тютюнових виробів, слабоалкогольних напоїв, пива та лікеро-горілчаних виробів на території парків м. Дніпропетровська. Тобто ті підприємці, котрі будуть здійснювати продаж торгівлю тютюновими виробами, слабоалкогольними напоями, пивом, лікеро-горілчаними виробами, з ними договори з ними будуть розриватися автоматично».

 

Раніше в дирекції усіх дніпропетровських парків були спрямовані протоколи засідання комісії з освіти, культури, молоді та спорту з рекомендацією включити пункт про заборону торгівлю алкоголем в договори між підприємцями та дирекцією парку. Через ігнорування вимоги комісії дирекцією парків, фракцією «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» було підготовлене доповнення до рішення 2009 року.

 

Каміль Примаков додав, що продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв у місцях відпочинку дітей неприпустима і буде жорстко контролюватися міською владою.


Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 28.12.2009 № 55/53 «Про заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів біля загальноосвітніх навчальних і до-шкільних закладів, центрів вихо-вання дітей, ПТУ та ВНЗ I-II рівнів акредитації»

 

 

 

Відповідно до протоколу засідання депутатської фракції «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» у Дніпропетровській міській раді від 22.04.2015 № 23 та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:
Внести зміни та доповнення до рішення міської ради від 28.12.2009 № 55/53 «Про заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів біля загальноосвітніх навчальних і дошкільних закладів, центрів виховання дітей, ПТУ та ВНЗ I-II рівнів акредитації».

 

1.1.      Пункти 1, 2 викласти у новій редакції:

 

«1. Визнати неприпустимим вживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на вулицях, стадіонах, у скверах, у парках, на дитячих майданчиках, у зонах відпочинку громадян, у закладах культури та освіти, у всіх видах громадського транспорту та інших громадських місцях».

 

«2. Заборонити продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів у парках, у скверах, біля загальноосвітніх навчальних і дошкільних закладів, центрів виховання дітей, ПТУ та ВНЗ I-II рівнів акредитації в радіусі 300 метрів, за винятком стаціонарних магазинів та закладів громадського харчування побудованих і введених в експлуатацію відповідно до чинного законодавства і до прийняття цього рішення.».


1.2. Доповнити рішення пунктом у такій редакції:

 

«Управлінню культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради (Хорошилов Є. В.) дати доручення директорам парків м. Дніпропетровська включити в договір щодо відшкодування витрат на утримання та благоустрій парку пункт у такій редакції: «Заборонити торгівлю тютюновими виробами, слабоалкогольними напоями, пивом, лікеро-горілчаними виробами на території парків м. Дніпропетровська».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...