App Store Google Play

Дніпропетровська міськрада провалила земельні питання-дерибан не вдався

27.05.2015 12:41
Дніпропетровська міськрада провалила земельні питання-дерибан не вдався

Початок голосування по земельних питаннях, яких назбиралось, за даними заступника міського голови Анатолія Крупського, аж 2622, показав, що депутати не готові приймати позитивні рішення. Все через хронічну "хворобу" - непрозорість та кулуарність ухвалення цих питань.

За словами Каміля Примакова, якого підтримали більшість депутатів, апарат міськради не оформив належним чином документи, адже депутати не мали змоги ознайомитись з переліком земельних питань, чимало з яких були внесені в останній момент, без належного розгляду,  крім того, в черговий раз ціла низка проектів не містить прізвищ громадян, які отримують міські сотки та гектари.

Попри запевняння апарату міської ради в тому, що всі проекти рішень були надіслані депутатам на електронну пошту, депутати з різних фракцій підтвердили, що не отримали їх.

Відтак, аби не змушувати городян, деякі з яких чекають рішення понад півтора роки,  наново готувати документи після відмови, було прийнято рішення оголосити тижневу перерву в роботі сесії для ретельного вивчення всіх документів та проектів з розділів 6 та 7 порядку денного міської ради.

Ускладнило ситуацію і те, що на момент розгляду земельних питань в залі був відсутній кворум - депутати банально розбіглись. Втім, секретар міськради Галина Булавка вперто не бажала проводити перереєстрацію для визначення реальної кількості присутніх. 

Як прокоментував депутат Рублевський, це можна пояснити тим, що багато обранців вирушили до Варшави уболівати за "Дніпро".

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...