App Store Google Play

Дніпропетровська міськрада провалила земельні питання-дерибан не вдався

27.05.2015 12:41
Дніпропетровська міськрада провалила земельні питання-дерибан не вдався

Початок голосування по земельних питаннях, яких назбиралось, за даними заступника міського голови Анатолія Крупського, аж 2622, показав, що депутати не готові приймати позитивні рішення. Все через хронічну "хворобу" - непрозорість та кулуарність ухвалення цих питань.

За словами Каміля Примакова, якого підтримали більшість депутатів, апарат міськради не оформив належним чином документи, адже депутати не мали змоги ознайомитись з переліком земельних питань, чимало з яких були внесені в останній момент, без належного розгляду,  крім того, в черговий раз ціла низка проектів не містить прізвищ громадян, які отримують міські сотки та гектари.

Попри запевняння апарату міської ради в тому, що всі проекти рішень були надіслані депутатам на електронну пошту, депутати з різних фракцій підтвердили, що не отримали їх.

Відтак, аби не змушувати городян, деякі з яких чекають рішення понад півтора роки,  наново готувати документи після відмови, було прийнято рішення оголосити тижневу перерву в роботі сесії для ретельного вивчення всіх документів та проектів з розділів 6 та 7 порядку денного міської ради.

Ускладнило ситуацію і те, що на момент розгляду земельних питань в залі був відсутній кворум - депутати банально розбіглись. Втім, секретар міськради Галина Булавка вперто не бажала проводити перереєстрацію для визначення реальної кількості присутніх. 

Як прокоментував депутат Рублевський, це можна пояснити тим, що багато обранців вирушили до Варшави уболівати за "Дніпро".

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...