App Store Google Play

Випускників охоронятимуть 1,5 тисячі міліціонерів

26.05.2015 18:25
Випускників охоронятимуть 1,5 тисячі міліціонерів

У більшості навчальних закладів Дніпропетровщини Свято останнього дзвоника пройде 29 травня. Проведення випускних вечорів заплановане на 30 травня. Під час традиційних шкільних свят безпеку дітей забезпечуватимуть понад 1,5 тис працівників правоохоронних органів.

Міліціянти чергуватимуть у навчальних закладах і місцях найбільшого скупчення випускників. Про це в ході прес-конференції повідомила начальник відділу міліції у справах дітей управління громадської безпеки ГУМВС України в Дніпропетровській області, полковник міліції Ірина Качинська.

«На час проведення останніх дзвоників і випускних вечорів безпеку дітей та їхніх батьків забезпечуватимуть понад 1,5 тис працівників органів внутрішніх справ. Патрулювання здійснюватимуть також міліціянти-кінологи та експерти з вибухонебезпечної техніки», - розповіла Ірина Качинська.

Вона додала, що працівники кримінальної міліції у справах дітей провели понад сотні батьківських всеобучів у різних містах і районах Дніпропетровщини. Тут батьківська громада отримала всю інформацію про правила поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Адміністрації навчальних закладів також отримали роз'яснення того, як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів. Крім того, у всіх школах розміщено спеціальні пам'ятки з правилами безпеки. 

Цьогоріч у Дніпропетровській області понад 17 тис випускників 11 класів. Ще 25,5 тис хлопців і дівчат закінчують навчання у 9-х класах. Крім того, цьогоріч на Дніпропетровщині атестати про повну загальну середню освіту отримають й понад 160 школярів-переселенців зі сходу України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...