App Store Google Play

Випускників охоронятимуть 1,5 тисячі міліціонерів

26.05.2015 18:25
Випускників охоронятимуть 1,5 тисячі міліціонерів

У більшості навчальних закладів Дніпропетровщини Свято останнього дзвоника пройде 29 травня. Проведення випускних вечорів заплановане на 30 травня. Під час традиційних шкільних свят безпеку дітей забезпечуватимуть понад 1,5 тис працівників правоохоронних органів.

Міліціянти чергуватимуть у навчальних закладах і місцях найбільшого скупчення випускників. Про це в ході прес-конференції повідомила начальник відділу міліції у справах дітей управління громадської безпеки ГУМВС України в Дніпропетровській області, полковник міліції Ірина Качинська.

«На час проведення останніх дзвоників і випускних вечорів безпеку дітей та їхніх батьків забезпечуватимуть понад 1,5 тис працівників органів внутрішніх справ. Патрулювання здійснюватимуть також міліціянти-кінологи та експерти з вибухонебезпечної техніки», - розповіла Ірина Качинська.

Вона додала, що працівники кримінальної міліції у справах дітей провели понад сотні батьківських всеобучів у різних містах і районах Дніпропетровщини. Тут батьківська громада отримала всю інформацію про правила поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Адміністрації навчальних закладів також отримали роз'яснення того, як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів. Крім того, у всіх школах розміщено спеціальні пам'ятки з правилами безпеки. 

Цьогоріч у Дніпропетровській області понад 17 тис випускників 11 класів. Ще 25,5 тис хлопців і дівчат закінчують навчання у 9-х класах. Крім того, цьогоріч на Дніпропетровщині атестати про повну загальну середню освіту отримають й понад 160 школярів-переселенців зі сходу України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...